Tapk Studijos.info draugu Facebook socialiniame tinkle.

REGISTRUOTIS Pamiršai?

ŽURNALISTŲ UGDYMO PROGRAMA MOKSLEIVIAMS IR STUDENTAMS!

2014-09-02

Esi pasirengęs išsiskirti originaliais darbais? Suteiki sau šansą padirbėti su profesionalais, kurie žino, kad etiška ir skaitoma žiniasklaida yra misija įmanoma! Iki 2014 m. rugsėjo 17 d. spėjusių užpildyti atrankos anketą bei patekusių tarp atrinktų laukia žurnalistų ugdymo programos iššūkiai.

2014 m. rugsėjo 22 d. 30 gabiausių ir labiausiai motyvuotų dalyvių bus atrinkti dalyvauti žurnalistų ugdymo programoje. Čia jų lauks praktinis išbandymas – straipsnio pasirinkta tema rengimas. Tuos, kuriems trūksta įgūdžių palaikys žiniasklaidos ekspertas. Tik 25 šią užduotį geriausiai įveikusių ir motyvuotų žurnalistų bus pakviesti į interaktyvius mokymus su žiniasklaidos ir žmogaus teisių ekspertais. Čia įvairius visuomenės reiškinius pažinsi „iš vidaus“, atsivers sunkiai randami ir pakalbinami informacijos šaltiniai. 

Žurnalistų ugdymo programos kulminacija – žurnalistinis tyrimams, kuriam pasiruošti ir išbaigti ir bus skirti interaktyvūs mokymai.

Nežinai, ar gali dalyvauti? Jei gerai valdai plunksną, nesi abejingas žmogaus teisėms ir atitinki bent vieną iš šių punktų:

  • esi 9-12 klasės moksleivis ir ateityje planuoji studijuoti žurnalistiką;
  • esi pirmo – antro kurso žurnalistikos ar filologijos, sociologijos, politikos, istorijos mokslų studentas;
  • jau spėjai padirbėti visuomenės informavimo priemonėse, bet vis dar esi atviras iššūkiui sutikti savo stereotipą, keisti ir keistis. 

Daugiau informacijos Žurnalistų ugdymo programo puslapyje.

Dalintis:

Komentarai(0)