Tapk Studijos.info draugu Facebook socialiniame tinkle.

REGISTRUOTIS Pamiršai?

VILNIAUS UNIVERSITETE - NEMOKAMOS KARJEROS KONSULTACIJOS

2014-12-10

Vilniaus universiteto Studijų direkcijos Karjeros ir konsultavimo skyriuje teikiamas nemokamas karjeros konsultavimas. Jeigu karjeros pasirinkimas kelia dvejonių, konsultantas galite padėti pažinti save, savo gyvenimo prioritetus, tyrinėti karjeros galimybes ir priimti geresnius karjeros sprendimus.

Kviečiame registruotis į:

  • Individualias karjeros konsultacijas, kurių metu padedama spręsti karjeros problemas, įveikti karjeros sunkumus. Konsultacijos leidžia naujai pamatyti savo karjeros situaciją, drąsiau veikti ir ieškoti labiausiai sau tinkamų karjeros sprendimų.
  • Savęs pažinimo testų ir klausimynų atlikimą, kurie padeda ištirti savo interesus, vertybes, gabumus, kompetencijas, asmenybės savybes. Savo rezultatų aprašymus ir rekomendacijas galėsite aptarti su konsultantu.
  • Darbo pokalbio simuliacijas, kuriose galite išmėginti darbo pokalbio situaciją, gauti konsultanto grįžtamąjį ryšį: kaip sekėsi, ką dar reikia tobulinti.
  • CV ir motyvacinių laiškų peržiūrą, kai konsultantas, peržiūrėjęs jūsų CV ar motyvacinį laišką, patars, kaip jį tobulinti.
  • Konsultacijas dėl darbo ar praktikos vietos paieškos, kurių metu galite sulaukti naujų idėjų ir patarimų, kaip, kur ieškoti norimo darbo ar praktikos.

Daugiau informacijos Vilniaus universiteto puslapyje.

Dalintis:

Komentarai(0)