Tapk Studijos.info draugu Facebook socialiniame tinkle.

REGISTRUOTIS Pamiršai?

TEIKITE PARAIŠKAS KAROLIO DIDŽIOJO JAUNIMO PREMIJAI GAUTI

2014-12-09

Nuo 2014 m. gruodžio 2 d. galima teikti paraiškas Karolio Didžiojo jaunimo premijai gauti. Premija skiriama jaunų žmonių projektams, kuriais skatinamas skirtingų Europos tautų savitarpio supratimas. Galutinis paraiškų teikimo terminas yra 2015 m. vasario 2 d.

Premiją gali gauti jau įvykdyti ar šiuo metu vykdomi jaunimui skirti projektai, kuriuo metu ugdomas jaunimo tarpusavio supratimas, skatinama puoselėti bendrą Europos tapatybės jausmą, praktiškai parodoma, kaip europiečiai gyvena kartu kaip viena bendruomenė. Tai gali būti mokykloje arba bendruomenėje surengtas diskusijų ciklas, bendruomenės ar organizacijos tinklalapis arba tinklaraštis, bendradarbiavimo ar mainų projektai – projektų pobūdžiui apribojimų nėra.

Dalyvauti konkurse gali ES šalių piliečiai, kurių amžius nuo 16 iki 30 metų. 

Trijų geriausių Europos projektų autoriai bus apdovanoti 5000, 3000 ir 2000 eurų premijomis. Jie taip pat bus pakviesti apsilankyti Europos Parlamente.

Visų 28 atrinktų nacionalinių projektų atstovai bus pakviesti į 2015 m. gegužės 12 d. Achene (Vokietija) vyksiančią apdovanojimų ceremoniją.

Daugiau informacijos Europos parlamento puslapyje.

Dalintis:

Komentarai(0)