Tapk Studijos.info draugu Facebook socialiniame tinkle.

REGISTRUOTIS Pamiršai?

STUDENTAI KVIEČIAMI UŽIMTI ŠVIETIMO IR MOKSLO MINISTRO KĖDĘ

2014-11-07

Nuo 1941 m. lapkričio 17 d. minima Tarptautinė studentų diena šiemet bus sutikta netradiciškai. Lietuvos studentų sąjunga, kartu su LR Švietimo ir mokslo ministerija, kviečia studentus iš arčiau susipažinti su ministerijos veikla ir vienai dienai užimti atsakingiausių ir labiausiai su aukštuoju mokslu susijusių skyrių vadovų pareigas.

Studentai besidomintys aukštojo mokslo politikos formavimu kviečiami kandidatuoti ir vieną dieną – lapkričio 17-ą, užimti Švietimo ir mokslo ministro, viceministrų bei departamentų vadovų pareigas. Atrinkti kandidatai turės progą visą dieną praleisti ministerijoje, kartu su ministerijos vadovais dalyvauti posėdžiuose bei išsakyti savo nuomonę dėl priimamų sprendimų.

Pirmą kartą organizuojama iniciatyva siekiama atkreipti visuomenės bei švietimo politiką formuojančių institucijų dėmesį į neformalių kompetencijų užskaitymą. Tarptautinės studentų dienos metu ministerijos vadovus „pavaduosiantys“ studentai bus kviečiami gilintis į neformaliu būdu įgytų kompetencijų užskaitymą ir siūlyti savo idėjas.

Daugiau informacijos Lietuvos stuentų sąjugos puslapyje.

Dalintis:

Komentarai(0)