Tapk Studijos.info draugu Facebook socialiniame tinkle.

REGISTRUOTIS Pamiršai?

PRASIDĖJO REGISTRACIJA SOCIALINĖMS STIPENDIJOMS GAUTI

2014-09-16

Nuo šeštadienio, rugsėjo 15 d., Valstybinio studijų fondo interneto tinklapyje studentai gali pateikti paraiškas socialinei stipendijai gauti. Elektronines paraiškas pateikti bus galima iki spalio 10 dienos.

Anot Valstybinio studijų fondo Stipendijų ir finansinės paramos skyriaus vyriausiosios specialistės Jūratės Motiejūnaitės, kriterijai socialinei stipendijai gauti nesikeičia.

„Stipendija gali būti skiriama universitetų ir kolegijų studentams, gaunantiems arba turintiems teisę gauti socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymą, taip pat studentams, kuriems nustatytas 45 proc. ar mažesnis darbingumo lygis sunkus ar vidutinis neįgalumo lygis. Stipendija gali būti skiriama ir tiems studentams, kuriems dar nesukako 26 metai ir jie yra netekę abiejų tėvų (ar turėto vienintelio iš tėvų) arba jiems iki pilnametystės buvo nustatyta globa“, - sako J. Motiejūnaitė.

Šiuo metu socialinės stipendijos dydis - 390 Lt per mėnesį. Stipendija studentams yra skiriama vienam studijų semestrui ir mokama kiekvieną mėnesį iki to semestro pabaigos, todėl norėdamas gauti socialinę stipendiją ir kitą semestrą, studentas privalo fondui pateikti naują prašymą.

Daugiau informacijos Vilniaus universiteo studentų atstovybės puslapyje.

Dalintis:

Komentarai(0)