Tapk Studijos.info draugu Facebook socialiniame tinkle.

REGISTRUOTIS Pamiršai?

JAUNIMAS AKTYVIAI DALYVAUJA PRIĖMIME Į PROFESINES MOKYKLAS

2014-08-13

Prašymus mokytis profesinėse mokyklose jau pateikė per 12 tūkst. kandidatų, tai sudaro daugiau kaip 65 proc. visų galimų priimti mokinių. Šiais mokslo metais į profesines mokyklas planuojama priimti per 19 tūkstančių – mokinių.

„Aktyviai vykstantis priėmimas rodo, kad  susidomėjimas profesiniu mokymu nemąžta. Daugėja moksleivių norinčiųjų išmokti amato, profesinėmis mokyklomis domisi  nemažai aukštąjį  išsilavinimą turinčių jaunuolių,– sako švietimo ir mokslo viceministrė Genoveita Krasauskienė. – Be abejo, tam turėjo įtakos pastaruosius metus profesinio mokymo sistemoje vykstančios svarbios permainos: sparčiai atnaujinama mokymo bazė, profesinių įstaigų ir verslo glaudus bendradarbiavimas, plačios galimybės, baigus profesinę mokyklą, įsidarbinti arba toliau mokytis kolegijose ir universitetuose.“ 

Didžioji dauguma iš pareiškusiųjų norą mokytis profesinėse mokyklose yra įgiję pagrindinį išsilavinimą ir siekia kartu su kvalifikacija įgyti vidurinį išsilavinimą. Taip pat per 5000 kandidatų turi vidurinį išsilavinimą.

Daugiau informacijos Švietimo ir mokslo ministerijos puslapyje.

Dalintis:

Komentarai(0)