Tapk Studijos.info draugu Facebook socialiniame tinkle.

REGISTRUOTIS Pamiršai?

GAUK STIPENDIJĄ MAGISTRANTŪROS AR DOKTORANTŪROS STUDIJOMS

2014-11-07

Europos Komisija kviečia teikti paraiškas studijoms pagal „Erasmus Mundus“ jungtinio laipsnio magistrantūros studijų programas, kurios prasidės 2015 m. rugsėjį. Iš viso siūloma rinktis iš 116 studijų programų.

Studentai, norintys teikti paraišką stipendijai, turi pasirinkti dominančią studijų programą iš pateikiamo sąrašo ir apsilankyti magistrantūros programą siūlančios institucijos interneto svetainėje, kurioje pateikiama išsami informacija apie reikalavimus ir terminus. „Erasmus Mundus“ jungtinio laipsnio magistrantūros studijų programų sąrašą rasi čia.

Kvietimas teikti paraiškas skelbiamas ir stipendijoms pagal „Erasmus Mundus“ jungtinį doktorantūros laipsnį suteikiančias studijų programas. Paraiškas kviečiami teikti tie kandidatai į doktorantūros studijas, kurie studijų programa prasidės 2015–2016 akademiniais metais. Kandidatai, norintys teikti paraišką, turi pasirinkti dominančią studijų programą iš pateikiamo sąrašo ir apsilankyti magistrantūros programą siūlančios institucijos interneto svetainėje, kurioje pateikiama išsami informacija apie reikalavimus ir terminus. „Erasmus Mundus“ jungtinio laipsnio doktorantūros studijų programų sąrašą rasi čia.

Dalintis:

Komentarai(0)