Tapk Studijos.info draugu Facebook socialiniame tinkle.

REGISTRUOTIS Pamiršai?

PROFESINĖSE MOKYKLOSE PANORO MOKYTIS REKORDINIS SKAIČIUS PIRMAKURSIŲ, POPULIARIAUSIA SPECIALYBĖ – INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS

2014-09-10

Baigėsi priėmimas į profesines mokyklas. Jose mokytis panoro 21,4 tūkst. asmenų, tai 12 proc. daugiau nei buvo planuota priimti. Pernai buvo priimta 21,2 tūkst. asmenų, arba dešimtadaliu daugiau planuoto skaičiaus.

„Prasidėjusi profesinio mokymo pertvarka: iš esmės atnaujinama mokymo bazė, naujos mokymo programos, gerinama mokymo kokybė, užtikrinamas bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo prieinamumas – tai stiprūs postūmiai jaunimui rinktis profesines mokyklas ir  geras ženklas darbo rinkai, kuri labai laukia aukštos kvalifikacijos profesionalų,“- sako švietimo ir mokslo viceministrė Genoveita Krasauskienė.

Šiais metais padidėjo norinčiųjų mokytis pagal informacinių technologijų  profesinio mokymo programas, net kelios mokymo įstaigos kreipėsi į ministeriją, prašydamos leisti sudaryti papildomas grupes. 
Taip pat  populiarios  apdailininko (statybininko), automobilių mechaniko, virėjo, padavėjo ir  barmeno, technikos priežiūros verslo darbuotojo profesinio mokymo programos.

Daugiau informacijos Švietimo ir mokslo ministerijos puslapyje.

Dalintis:

Komentarai(0)