Tapk Studijos.info draugu Facebook socialiniame tinkle.

REGISTRUOTIS Pamiršai?

KAUNE ATIDARYTAS NAUJAUSIOMIS TECHNOLOGIJOMIS APRŪPINTAS STATYBININKŲ RENGIMO CENTRAS

2014-12-03

Gruodžio 2 d. Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centre duris atvėrė modernus Statybos sektorinis praktinio mokymo centras. Nuo šiol čia besimokantys būsimieji specialistai praktinius įgūdžius tobulins dirbdami įranga, kuri naudojama pažangiausiose statybos įmonėse.

Naujausia įranga ir visomis reikiamomis mokymo priemonėmis aprūpintose dirbtuvėse ir technologijų kabinetuose bus rengiami mūrininkai, betonuotojai, apdailininkai, pastatų restauratoriai, pastatų šiltintojai, statybos verslo paslaugų teikėjai. Taip pat planuojama rengti stogdengius, statybininkus, termoizoliuotojus. Praktinio mokymo centras aprūpintas mobilia dirbtuvių sistema, leidžiančia prisitaikyti ir prie kintančių darbo rinkos poreikių.

„Modernių sektorinių praktinių mokymo centrų kūrimas padeda užtikrinti, kad mokiniai, naudodamiesi naujausiomis technologijomis ir įranga, įgytų darbo rinkos poreikiius atitinkančius praktinius gebėjimus. Labai svarbu, kad rengiant būsimus specialistus dalyvauja ir darbdaviai. Tai vienas iš būdų spręsti šaliai aktualius ūkio efektyvumo ir jaunimo nedarbo mažinimo klausimus,“ – sakė švietimo ir mokslo ministras prof. Dainius Pavalkis.

Daugiau informacijos Švietimo ir mokslo ministerijos puslapyje.

Dalintis:

Komentarai(0)