REGISTRUOTIS Pamiršai?

PROFESINIO MOKYMO

Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją

Rasta: 2632

Valst. kodas Naujasis valst. kodas Studijų programos pavadinimas Institucija Suteikiama kvalifikacija Studentų skaičius
Naujai įregistruotos programos
Kryptis nenurodyta
262052212 0,4-10 kV įtampos elektros įrenginių montuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras 0,4-10 kv įtampos elektros įrenginių montuotojas -
262052505 14 kW ir didesnės galios kompresorių mašinisto mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" Didelės galios kompresorių mašinistas -
361086107 3-ios klasės naro mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla Naras -
362034501 Administracijos darbuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Administracijos darbuotojas -
260052201 Akumuliatorių baterijas ir jų įkrovimo įrenginius prižiūrinčio elektriko mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras -
262054105 Aludario mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Aludaris -
262058202 Apdailininko mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Apdailininkas -
260086116 Apsaugos darbuotojo mokymo programa Lietuvos policijos mokykla -
267034401 Apskaitininko mokymo programa Marijampolės suaugusiųjų mokymo centras Apskaitininkas -
362034401 Apskaitininko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Apskaitininkas -
362034403 Apskaitininko padėjėjo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Apskaitininko padėjėjas -
260052216 Asmens, atsakingo už katilinės, veikiančios be nuolatinio aptarnaujančio personalo, priežiūrą, mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560052218 Asmens, atsakingo už pramonės objektų šilumos ūkį mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras -
260086103 Asmens, atsakingo už priešgaisrinę saugą, mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras -
560052219 Asmens, atsakingo už šilumos ir karšto vandentiekio tinklų šilumos ūkį, mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras -
362054201 Audimo staklių derintojo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Audimo staklių derintojas -
262054202 Audimo staklių operatoriaus mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Audimo staklių operatorius -
362076101 Auklės mokymo programa Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Auklė -
362081402 Auklės-namų ūkio ekonomės mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras Auklė-namų ūkio ekonomė -
362076102 Auklės-socialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Auklė-socialinio darbuotojo padėjėja -
560086208 Aukštalipio darbų vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
360086115 Aukštalipio gelbėtojo mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla Aukštalipiu gelbėtojas -
261084001 Autokrautuvo vairuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" Autokrautuvo vairuotojas -
362052303 Automatinių sistemų eksploatavimo mechatronikos specialisto mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras -
260052211 Automatizuotų katilų, kūrenamų dujomis ir skystu kuru, operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260052502 Automobilių dujinės įrangos aptarnavimo šaltkalvio mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras -
260052243 Automobilių dujinės įrangos eksploatavimo mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos darbo rinkos mokymo centras -
362052512 Automobilių elektroniko mokymo programa Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla Automobilių elektronikas -
260052501 Automobilių keltuvo operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras -
362034103 Automobilių pirkimo-pardavimo tarpininko (brokerio) mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras -
362052501 Autotransporto priemonių elektros įrengimų taisytojo mokymo programa Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla Autotransporto priemonių elektros įrengimų taisytojas -
362052502 Autotransporto priemonių maitinimo sistemų taisytojo mokymo programa Druskininkų amatų mokykla Autotransporto priemonių maitinimo sistemų taisytojas -
262052503 Autotransporto priemonių remonto šaltkalvio mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Autotransporto priemonių remonto šaltkalvis -
262052504 Autotransporto priemonių variklių taisytojo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Autotransporto priemonių variklių taisytojas -
262054215 Avalynės gamintojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Avalynės gamintojas -
262054211 Avalynės taisytojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Avalynės taisytojas -
260052504 Avarinės elektros stoties dyzelių operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
262054308 Baldų apmušėjo mokymo programa Kauno statybininkų rengimo centras Baldų apmušėjas -
267054308 Baldų apmušėjo mokymo programa Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras Baldų apmušėjas -
262054301 Baldžiaus mokymo programa Viešoji įstaiga "Šilalės mokymo centras" Baldžius -
362081101 Barmeno mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Barmenas -
362086103 Bendrojo pagalbos centro specialisto mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla Bendrojo pagalbos centro specialistas -
262058201 Betono ir gelžbetoninių gaminių formuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras Betono ir gelžbetoninių gaminių formuotojas -
162058220 Betonuotojo mokymo programa Tauragės profesinio rengimo centras Betonuotojas -
261058203 Betonuotojo mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla -
262058220 Betonuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Betonuotojas -
161062108 Bitininkystės darbuotojo mokymo programa Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla Bitininkystės darbuotojas -
261062108 Bitininkystės mokymo programa Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla Bitininkystės darbuotojas -
267034603 Biuro veiklos tvarkytojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Biuro veiklos tvarkytojas -
262084002 Bokštinio krano operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras Bokštinio krano operatorius -
362052201 Buitinių elektros prietaisų ir šaldytuvų taisytojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Buitinių elektros prietaisų ir šaldytuvų taisytojas -
560052430 Chemijos ir naftos chemijos pramonės sprogių, degių gamybų vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras -
162054302 Dailidės mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras Dailidė -
262054302 Dailidės mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Dailidė -
161054302 Dailidės pirminių žinių ir įgūdžių mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras -
262021503 Dailiųjų medžio dirbinių drožėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla Dailiųjų medžio dirbinių drožėjas -
267021503 Dailiųjų medžio dirbinių drožėjo mokymo programa Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras Dailiųjų medžio dirbinių drožėjas -
262021507 Dailiųjų rankdarbių gamintojo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Dailiųjų rankdarbių gamintojas -
260086210 Darbdavio, jam atstovaujančio asmens mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260086203 Darbininko, dirbančio aukštalipių darbus, mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260086205 Darbininko, dirbančio kėlimo įrenginių lopšiuose, mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260058202 Darbininko, dirbančio statybiniu keltuvu, suktuvu, mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras -
260058204 Darbininko, dirbančio su asbestu arba jo gaminiais, mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras -
260086204 Darbininko, dirbančio šuliniuose ir kituose požeminiuose statiniuose, uždarose talpyklose, mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260086206 Darbininko, vykdančio grunto kasimo, tvirtinimo ir kitus darbus iškasose ir pylimuose, mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560058208 Darbo su asbestu ir jo gaminiais vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras -
260086209 Darbo su kvėpavimo organų apsaugos aparatais mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla -
560014601 Darbų parakiniais statybos įrankiais instruktoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
560058207 Darbų parakiniais statybos įrankiais vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras -
560062101 Darbų su cheminėmis ir biologinėmis gyvūnų ir augalų apsaugos priemonėmis darbų vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio profesinio rengimo centras -
560052410 Darbų vadovų, atsakingų už OAM ir F-dujų turinčios šaldymo, oro kondicionavimo įrangos ir šiluminių siurblių tvarkymą, mokymo programa Kauno statybininkų rengimo centras -
260052409 Darbuotojų, dirbančių su OAM ir F-dujų turinčia šaldymo, oro kondicionavimo įranga, šiluminiais siurbliais, mokymo programa Kauno statybininkų rengimo centras -
260052437 260052437 Darbuotojų, surenkančių F-dujas iš tam tikrų motorinių transporto priemonių oro kondicionavimo sistemų, mokymo programa Kauno statybininkų rengimo centras -
162058203 Dažytojo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras Dažytojas -
262058203 Dažytojo mokymo programa Viešoji įstaiga "Šilalės mokymo centras" Dažytojas -
161058209 Dažytojo pirminių žinių ir įgūdžių mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras -
260086201 Degiųjų dujų bei deguonies naudojimo ūkinėms reikmėms operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560086202 Degiųjų dujų bei deguonies naudojimo ūkinėms reikmėms vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560052249 Degiųjų dujų sistemų eksploatavimo vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260052237 Deguonies balionų pildytojo remontininko mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
362081501 Dekoratyvinės kosmetikos mokymo programa Mokykla "Art of Beauty" Visažistas -
361085302 Dezinfekuotojo mokymo programa Slaugos darbuotojų tobulinimosi ir specializacijos centras -
262052210 Didelio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinisto mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras Didelio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinistas -
361084010 Dozuojamųjų biralinių vagonų grąžinio operatoriaus mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla -
162054228 Drabužių mazgų siuvėjo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Drabužių mazgų siuvėjas -
362034302 Draudimo konsultanto mokymo programa Viešoji įstaiga Vakarų Lietuvos verslo kolegija Draudimo konsultantas -
260052233 Dujų sistemų avarinių darbų šaltkalvio mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560052250 Dujų sistemų kontrolės, matavimo prietaisų ir automatikos eksploatavimo vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
162054101 Duonos gaminių kepėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras Duonos gaminių kepėjas -
262054101 Duonos gaminių kepėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras Duonos gaminių kepėjas -
261062103 Ekologinio ūkininkavimo žinių pagrindų mokymo programa Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla -
261084002 Elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" Elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojas -
362084026 Elektrinių traukinių mašinistų mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Elektrinių traukinių mašinistas -
560052217 Elektrodinių katilų priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
362734704 Elektroninio verslo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Elektroninio verslo organizatorius -
262052301 Elektroninių įrenginių reguliuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Elektroninių įrenginių reguliuotojas -
262052202 Elektros įrengimų apvijų ir izoliacijos remonto elektromonterio mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Elektros įrengimų apvijų ir izoliacijos remonto elektromonteris -
262052203 Elektros įrenginių įrengimo ir eksploatavimo elektromonterio mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Elektros įrenginių įrengimo ir eksploatavimo elektromonteris -
262052205 Energetinių katilų mašinisto mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras Energetinių katilų mašinistas -
560052220 Energetinių katilų priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
267021510 Floristo mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Floristas -
367021510 Floristo mokymo programa Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla Floristas -
267021511 Floristo padėjėjo mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Floristo padėjėjas -
362021508 Floristo-gėlių pardavėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Floristas-gėlių pardavėjas -
262021301 Fotografo mokymo programa Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Fotografas -
262052221 Freoninių šaldymo įrengimų mašinisto-remontininko mokymo programa Kauno statybininkų rengimo centras Freoninių šaldymo įrengimų mašinistas-remontininkas -
262052101 Frezuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Frezuotojas -
260052234 Gamtinių ir suskystintų naftos dujų sistemų eksploatavimo šaltkalvio mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560052222 Garo (iki 0,05 MPa) ir vandens šildymo (iki 110°C) katilų priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
261052212 Garo (iki 0,05 MPa) ir vandens šildymo (iki 110°C) katilų, kūrenamų kietuoju ir skystuoju kuru, kūriko mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560052221 Garo ir karšto vandens vamzdynų priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
262054303 Gaterininko mokymo programa Kauno statybininkų rengimo centras Gaterininkas -
262084028 Geležinkelio tiesinimo - lyginimo mašinų mašinisto mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Geležinkelio tiesinimo - lyginimo mašinų mašinistas -
161021510 Gėlių komponuotojo mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Gėlių komponuotojas -
262058218 Gelžbetoninių konstrukcijų montuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras Gelžbetoninių konstrukcijų montuotojas -
262058215 Gipskartonio montuotojo mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Gipskartonio montuotojas -
162058215 Gipso kartono atitvarų montuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla Gipso kartono atitvarų montuotojas -
262058219 Gipso kartono atitvarų montuotojo-apdailininko mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Gipso kartono atitvarų montuotojas-apdailininkas -
560054405 Grunto kasimo, tvirtinimo ir kitų darbų, vykdomų iškasose ir pylimuose, vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260052235 Gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų dujų tinklų ir dujinių prietaisų šaltkalvio montuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260052107 Hidromanipuliatorių operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
362034702 Įmonės darbo organizatoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Įmonės darbo organizatorius -
560086211 Įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
360086217 Įmonės vadovo, vykdančio įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijas, mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
262054222 Individualių lengvų drabužių siuvėjo-sukirpėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Individualių lengvų drabužių siuvėjas-sukirpėjas -
262058226 Interjero apipavidalintojo mokymo programa Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras Interjero apipavidalintojas -
262058224 Interjero dažytojo mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Interjero dažytojas -
161081402 Interjero tvarkytojo mokymo programa Viešoji įstaiga Šiaulių darbo rinkos mokymo centras Interjero tvarkytojas -
262052112 Įrankininko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Įrankininkas -
260052202 Izoliacijos, įžeminimo ir įnulinimo varžų matuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
262052206 Jėgos ir apšvietimo tinklų elektriko mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Jėgos ir apšvietimo tinklų elektrikas -
262084003 Kabelinio krano mašinisto mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras Kabelinio krano mašinistas -
262052207 Kabelių linijų elektromontuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras Iki 35 kv įtampos kabelių linijų elektromontuotojas -
362076201 Kaimo bendruomenės veiklos organizatoriaus mokymo programa Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla Kaimo bendruomenės veiklos organizatorius -
362081203 Kaimo turizmo verslo organizatoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla Kaimo turizmo verslo organizatorius -
261054201 Karšėjo-mišinio pakrovėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla -
362034104 Kasininko pardavėjo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Kasininkas pardavėjas -
560054403 Kasybos darbų vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras -
361052422 Katilinės vandens cheminio valymo aparatininko mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
560052225 Katilų derintojo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560084006 Kėlimo įrenginių priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260052503 Kėlimo įrenginių šaltkalvio-montuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras -
560084007 Kėlimo kranų darbo vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260052203 Kėlimo kranų elektriko mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras -
161058215 Kelio darbininko mokymo programa Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla Kelio darbininkas -
362081201 Kelionių vadovo mokymo programa Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokykla Kelionių vadovas -
262021501 Keramikos dirbinių lipdytojo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Keramikos dirbinių lipdytojas -
261052505 Kilnojamųjų kompresorių mašinisto mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras -
362034102 Komercijos agento mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Komercijos agentas -
267048201 Kompiuterio naudojimo pagrindų mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras -
361048201 Kompiuterio vartojimo pagrindai mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras -
362048202 Kompiuterių operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras Kompiuterių operatorius -
162054102 Konditerio mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras Konditeris -
262054102 Konditerio mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Konditeris -
261084022 Krautuvų vairuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" Krautuvų vairuotojas -
262058204 Krosnininko mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Krosnininkas -
362034402 Krovinių apskaitininko (talmano) mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Krovinių apskaitininkas (talmanas) -
260058206 Krovinių kabinėtojo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
262084031 Krovinių tarptautinių vežimų vairuotojo - ekspeditoriaus, turinčio teisę vairuoti CE kategorijos automobilių ir priekabų junginius, mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Krovinių tarptautinių vežimų vairuotojas - ekspeditorius -
262052509 Laivų dažytojo-smėliuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos darbo rinkos mokymo centras Laivų dažytojas-smėliuotojas -
161052510 Laivų dažytojo-smėliuotojo padėjėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos darbo rinkos mokymo centras Laivų dažytojo-smėliuotojo padėjėjas -
262076202 Lankomosios priežiūros darbuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Lankomosios priežiūros darbuotojas -
262054221 Lengvų drabužių siuvėjo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Lengvų drabužių siuvėjas -
262052510 Lengvųjų automobilių kėbulo dažytojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Lengvųjų automobilių kėbulo dažytojas -
262052513 Lengvųjų automobilių kėbulo geometrijos atstatymo mokymo programa Tauragės profesinio rengimo centras Lengvųjų automobilių kėbulo geometrijos atstatymo operatorius -
162052506 Lengvųjų automobilių kėbulo taisytojo mokymo programa Tauragės profesinio rengimo centras Lengvųjų automobilių kėbulo taisytojas -
262052506 Lengvųjų automobilių kėbulo taisytojo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Lengvųjų automobilių kėbulo taisytojas -
560052508 Liftų priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras -
362034502 Logisto mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Logistas -
262081502 Manikiūrininko mokymo programa Mokykla "Art of Beauty" Manikiūrininkas -
261052506 Mažesnės kaip 14 kW galios kompresorių mašinisto mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
362034701 Mažų prekybos ir maitinimo įmonių darbo organizatoriaus mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Mažų prekybos ir maitinimo įmonių darbo organizatorius -
260052401 Medicininių sterilizatorių naudojimo ir priežiūros mokymo programa Slaugos darbuotojų tobulinimosi ir specializacijos centras -
161054306 Medienos apdirbėjo mokymo programa Akmenės rajono suaugusiųjų mokymo centras Medienos apdirbėjas -
162054307 Medienos apdirbimo staklininko mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras Stalius -
262054304 Medienos apdirbimo staklininko mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Medienos apdirbimo staklininkas -
167054306 Medienos dirbinių gamintojo rankiniu būdu mokymo programa Tauragės profesinio rengimo centras Medienos dirbinių gamintojas rankiniu būdu -
161054304 Medienos dirbinių paruošėjo apdailai mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras Medienos dirbinių paruošėjas apdailai -
261054302 Medienos rūšiuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras Medienos rūšiuotojas -
161062302 Medkirčio mokymo programa Šilutės žemės ūkio mokykla Medkirtys -
261062302 Medkirčio mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Medkirtys -
260062304 Medžių, krūmų ir šakų pjovėjo apsaugos zonose mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
261062305 Medžių, želdinių ir žolės pjovėjo mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla -
261062113 Melžimo pagrindai mokymo programa Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla Melžėja -
262021504 Meninių gaminių audėjo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Meninių gaminių audėjas -
262021505 Meninių gaminių mezgėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Meninių gaminių mezgėjas -
267021513 Meno dirbinių iš metalo gamintojo mokymo programa Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras Meno dirbinių iš metalo gamintojas -
262021509 Meno dirbinių iš odos gamintojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Meno dirbinių iš odos gamintojas -
267021512 Meno dirbinių iš tekstilės gamintojo mokymo programa Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras Meno dirbinių iš tekstilės gamintojas -
262054104 Mėsos išpjaustytojo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Mėsos išpjaustytojas -
262054106 Mėsos perdirbimo įmonių darbuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Mėsos perdirbimo įmonių darbuotojas -
262058205 Metalinių ir gelžbetoninių konstrukcijų montuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras Metalinių ir gelžbetoninių konstrukcijų montuotojas -
262058217 Metalinių konstrukcijų montuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras Metalinių konstrukcijų montuotojas -
262052103 Metalo apdirbimo staklininko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Metalo apdirbimo staklininkas -
560052101 Metalo laužo kontrolieriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
262052104 Metalų suvirintojo bei pjaustytojo elektra ir dujomis mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Metalų suvirintojas bei pjaustytojas elektra ir dujomis -
262054208 Mezgėjo rankine mašina mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Mezgėjas rankine mašina -
261062301 Miškininkystės mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras -
260062303 Miško ruošos darbų vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
262081504 Moterų kirpėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Moterų kirpėjas -
361034401 Muitinės deklaranto mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras -
262058206 Mūrininko mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Mūrininkas -
161058210 Mūrininko pirminių žinių ir įgūdžių mokymo programa Akmenės rajono suaugusiųjų mokymo centras -
560052413 Naftos ir jos produktų įrenginių eksploatavimo sprogioje aplinkoje darbo vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
261034101 Naftos produktų degalinės operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
361052412 Naftos produktų operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
262081401 Namų ūkio ekonomo mokymo programa Viešoji įstaiga Vakarų Lietuvos verslo kolegija Namų ūkio ekonomas -
360086108 Narų darbo vadovo mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla -
560052509 Neregistruojamų kėlimo įrenginių priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
360086110 Nėrimo vadovo mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla -
260084005 Nuo žemės valdomų tiltinio tipo kranų operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
360072401 360072401 Odontologo pagalbininko mokymo programa Slaugos darbuotojų tobulinimosi ir specializacijos centras -
360084011 Operatyvinio transporto valdymas ekstremaliomis sąlygomis mokymo programa Lietuvos policijos mokykla -
560052507 Oro kompresorių priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
262081102 Padavėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Padavėjas -
362081102 Padavėjo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Padavėjas -
167081107 Pagalbinio virtuvės darbininko mokymo programa Varėnos technologijos ir verslo mokykla Pagalbinis virtuvės darbininkas -
161081101 Pagalbinio virtuvės darbuotojo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Pagalbinis virtuvės darbuotojas -
260058201 Parakinių statybos įrankių operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras -
262034105 Pardavėjo konsultanto mokymo programa Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla Pardavėjas konsultantas -
262034101 Pardavėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Pardavėjas -
362034101 Pardavėjo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Pardavėjas -
262058207 Pastatų apšiltintojo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras Pastatų apšiltintojas -
560052251 Pastatų dujų sistemų (su prietaisais iki 120 kW galios) montavimo priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
262058216 Pastatų renovatoriaus rengimo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras Pastatų renovatorius -
261062109 Paukščių augintojo mokymo programa Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla -
560085306 Pavojingų atliekų tvarkymo darbų vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras -
260085305 Pavojingų atliekų tvarkymo darbuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras -
260086214 Pavojingų darbų (gamybos procesų) su civilinėmis pirotechnikos priemonėmis vadovo mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla -
260052426 Pavojingų krovinių ir cheminių medžiagų krovėjo (sandėlio darbininko) mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras -
560052432 Pavojingų krovinių ir cheminių medžiagų vežimo ir sandėliavimo darbų vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras -
560052414 Pavojingų medžiagų talpyklų priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560052406 Pavojingų medžiagų vamzdynų priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras -
262081503 Pedikiūrininko mokymo programa Viešoji įstaiga "Profesijų spektras" Pedikiūrininkas -
261062104 Pienininkystės mokymo programa Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla -
362054103 Pieno laboranto mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras Pieno laborantas -
262081505 Plataus profilio kirpėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Moterų, vyrų ir vaikų kirpėjas -
362081505 Plataus profilio kirpėjo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Moterų, vyrų ir vaikų kirpėjas -
261084003 Plataus profilio liftininko mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras -
260086109 Plaukiko-gelbėtojo mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla -
162058208 Plytelių klojėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras Plytelių klojėjas -
262058208 Plytelių klojėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Plytelių klojėjas -
161058211 Plytelių klojėjo pirminių žinių ir įgūdžių mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras -
261081201 Poilsio kaime (kaimo turizmo) organizavimo mokymo programa Viešoji įstaiga Vakarų Lietuvos verslo kolegija -
260052236 Portatyvinių dujų balionų keitėjo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
161034102 Prekybinės salės darbuotojo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Prekybinės salės darbuotojas -
262021502 Pynėjo iš vytelių mokymo programa Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla Pynėjas iš vytelių -
267021502 Pynėjo iš vytelių mokymo programa Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras Pynėjas iš vytelių -
262052302 Radijo elektroninių įrenginių montuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Radijo elektroninių įrenginių montuotojas -
262052105 Rankinio kalimo kalvio mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Rankinio kalimo kalvis -
261084017 Ratstabdininko mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla -
362034201 Reklamos agento mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Reklamos agentas -
362034202 Reklamos organizatoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Reklamos organizatorius -
262084029 Riedmenų remonto šaltkalvio mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Riedmenų remonto šaltkalvis -
362052220 Šaldymo įrengimų mašinisto mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras Šaldymo įrengimų mašinistas -
560052223 Šaldymo kompresorių priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras -
260052244 Šaltkalvio dujų balionų keitėjo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
262052106 Šaltkalvio mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Šaltkalvis -
262052107 Šaltkalvio remontininko mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Šaltkalvis remontininkas -
362034503 Sandėlininko mokymo programa Viešoji įstaiga "Profesijų spektras" Sandėlininkas -
262058209 Santechniko mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Santechnikas -
260086105 Šaunamojo ginklo laikymo, nešiojimosi ir panaudojimo savigynai mokymo programa Lietuvos policijos mokykla -
262081403 Sauso drabužių valymo įmonės darbuotojo mokymo programa Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla Sauso drabužių valymo įmonės darbuotojas -
261084030 Savivarčių vagonų operatoriaus mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Savivarčių vagonų operatorius -
362034601 Sekretoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Sekretorius -
362034602 Sekretoriaus-referento mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Sekretorius-referentas -
262052108 Šilumos punktus aptarnaujančio šaltkalvio mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras Šilumos punktus aptarnaujantis šaltkalvis -
262084022 Šilumvežių mašinisto mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Šilumvežių mašinistas -
267054232 Siuvėjo mokymo programa Smalininkų technologijų ir verslo mokykla Siuvėjas -
167054202 Siuvėjo-operatoriaus mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Siuvėjas-operatorius -
262054224 Siuvėjo-operatoriaus mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Siuvėjas-operatorius -
262054226 Siuvimo įmonių sukirpėjo-operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras Siuvimo įmonių sukirpėjas-operatorius -
362054203 Siuvimo įrangos mechaniko mokymo programa Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykla Siuvimo įrangos mechanikas -
267054203 Siuvimo mašinų remontininko mokymo programa Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras Siuvimo mašinų remontininkas -
262021506 Siuvinėtojo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Siuvinėtojas -
362021302 Skaitmeninių technologijų-internetinių tinklalapių projektuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Skaitmeninių technologijų-internetinių puslapių projektuotojas -
262058210 Skardininko mokymo programa Plungės technologijų ir verslo mokykla Skardininkas -
262052111 Skardininko-ventiliacijos sistemų detalių gamintojo mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla Skardininkas-ventiliacijos sistemų detalių gamintojas -
361072301 Slaugytojo padėjėjo mokymo programa Slaugos darbuotojų tobulinimosi ir specializacijos centras -
260052402 Slėginių indų operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560052403 Slėginių indų priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
262052114 Šlifuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Šlifuotojas -
262084018 SM kategorijos savaeigių mašinų vairuotojo (traktorininko) mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras SM kategorijos savaeigių mašinų vairuotojas (traktorininkas) -
262084020 SM kategorijos savaeigių melioracijos mašinų vairuotojo (traktorininko) mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla SM kategorijos savaeigių melioracijos mašinų vairuotojas (traktorininkas) -
262084017 SM kategorijos savaeigių miškų ūkio mašinų vairuotojo (traktorininko) mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla TR1, TR2 ir SM (miškų ūkio mašinų) kategorijos traktorininkas) -
362034705 Smulkaus verslo paslaugų teikėjo mokymo programa Akmenės rajono suaugusiųjų mokymo centras Smulkaus verslo paslaugų teikėjas -
362076203 Socialinės globos namuose darbuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Socialinės globos namuose darbuotojas -
361076201 Socialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programa Kupiškio technologijos ir verslo mokykla Socialinio darbuotojo padėjėjas -
161076201 Socialinių paslaugų teikėjo mokymo programa Kupiškio technologijos ir verslo mokykla Socialinių paslaugų teikėjas -
262054305 Staliaus mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Stalius -
267054305 Staliaus mokymo programa Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykla Stalius -
167054305 Staliaus padėjėjo mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Staliaus padėjėjas -
161054303 Staliaus pirminių žinių ir įgūdžių mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras -
262058211 Stogdengio mokymo programa Plungės technologijų ir verslo mokykla Stogdengys -
560086207 Šuliniuose ir kituose požeminiuose statiniuose, uždarose talpyklose vykdomų darbų vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
261084020 Sunkiasvorio sunkvežimio vairuotojo, turinčio teisę vairuoti C kategorijos automobilius mokymo programa Viešoji įstaiga Šiaulių darbo rinkos mokymo centras Sunkvežimio vairuotojas -
260052238 Suskystintų dujų balionų sandėlininko mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560052255 Suskystintų dujų kuro sistemų automobiliuose įrengimo ir eksploatavimo vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos darbo rinkos mokymo centras -
260052241 Suskystintų dujų pilstymo stoties šaltkalvio mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
260052242 Suskystintų dujų pilstymo stoties balionų pildytojo mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
260052240 Suskystintų dujų pilstymo stoties siurblių-kompresorių mašinisto mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
560052254 Suskystintų naftos dujų degalinės aptarnavimo vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260052239 Suskystintų naftos dujų degalinės operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
261052102 Suvirintojo dujomis mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras -
261052103 Suvirintojo elektra mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras -
262081405 Švaros darbuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Šiaulių darbo rinkos mokymo centras Švaros darbuotojas -
361046201 Sveikatos statistiko mokymo programa Slaugos darbuotojų tobulinimosi ir specializacijos centras -
262084019 SZ kategorijos savaeigių žemės ūkio mašinų vairuotojo (traktorininko) mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras SZ kategorijos savaeigių mašinų vairuotojas (traktorininkas) -
260052231 Technologinių dujas deginančių įrenginių operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
262052109 Tekintojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Tekintojas -
161021511 Tekstilės rankdarbių gamintojo mokymo programa Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras Tekstilės rankdarbių gamintojas -
262058212 Termoizoliuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras Termoizoliuotojas -
262084007 Tiltinių kranų operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras Tiltinių kranų operatorius -
162058213 Tinkuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras Tinkuotojas -
262058213 Tinkuotojo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Tinkuotojas -
161058212 Tinkuotojo pirminių žinių ir įgūdžių mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras -
262084016 TR1 kategorijos traktorių vairuotojo (traktorininko) mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras TR1 kategorijos traktorininkas -
262084071 TR2 kategorijos traktorių vairuotojo (traktorininko) mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras TR2 kategorijos traktorininkas -
262052511 Traktorių ir savaeigių mašinų remonto šaltkalvio mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Traktorių ir savaeigių mašinų remonto šaltkalvis -
260084031 Transporto priemonių keleiviams vežti vairuotojų periodinio mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras -
260084032 Transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojų periodinio mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras -
262084023 Traukinių derintojo mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Traukinių derintojas -
361084013 Traukinių priėmėjo mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla -
262054206 Trikotažo narstytojo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Trikotažo narstytojas -
262054227 Trikotažo susiuvėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Trikotažo susiuvėjas -
361086104 Ugniagesybos ir gelbėjimo darbų mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla Ugniagesys gelbėtojas -
261062110 Ūkininkavimo pradmenų mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Jaunasis ūkininkas -
261062102 Ūkininkavimo žinių pagrindų mokymo programa Smalininkų technologijų ir verslo mokykla -
361084018 Vagonų tikrintojo remontininko mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla -
561084023 Vairuotojų profesinio mokymo mokytojo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Vairuotojų profesinio mokymo mokytojas -
361084023 Vairuotojų profesinio vairavimo instruktoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Vairuotojų profesinio vairavimo instruktorius -
261062111 Vaistažolių auginimas mokymo programa Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla -
360086116 Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų, dirbančių su gaisrinėmis automobilinėmis kopėčiomis (keltuvais), turinčiomis lopšį, operatoriaus mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla -
361086117 Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesio gelbėtojo mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla Ugniagesys gelbėtojas valstybinėje priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje -
161081401 Valytojo mokymo programa Viešoji įstaiga Šiaulių darbo rinkos mokymo centras Valytojas -
167081404 Valytojo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Valytojas -
261081401 Valytojo mokymo programa Viešoji įstaiga "Profesijų spektras" -
262058223 Vamzdynų klojėjo-montuotojo mokymo programa Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija Vamzdynų klojėjas-montuotojas -
262058214 Vamzdžių klojėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras Vamzdžių klojėjas -
260052247 Varinių vidaus dujotiekių lituotojo-montuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
560052252 Vartotojų dujų sistemų su dujas deginančiais įrenginiais iki 120 kW galios eksploatavimo vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560052253 Vartotojų dujų sistemų su įrenginiais iki ir daugiau kaip 120 kW galios eksploatavimo vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
262054205 Verpėjo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Verpėjas -
362048201 Verslo įmonių kompiuterininko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Verslo įmonių kompiuterininkas -
362034703 Verslo organizatoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Verslo organizatorius -
260052245 Vidaus dujotiekių ir įrenginių aptarnavimo šaltkalvio mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260052301 Vidaus dujotiekių ir įrenginių kontrolės, matavimo prietaisų ir automatikos šaltkalvio mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
262052211 Vidutinio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinisto mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" Vidutinio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinistas -
560052224 Vidutinio slėgio katilų priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
362081103 Viešbučio administratoriaus mokymo programa Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokykla Viešbučio administratorius -
362081104 Viešbučio ekonomo mokymo programa Druskininkų amatų mokykla Viešbučio ekonomas -
262081105 Viešbučio kambarinės mokymo programa Druskininkų amatų mokykla Viešbučio kambarinė -
362081105 Viešbučio kambarinės mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Viešbučio kambarinė -
162081106 Virėjo mokymo programa Akmenės rajono suaugusiųjų mokymo centras Virėjas -
262081106 Virėjo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Virėjas -
262054225 Viršutinių drabužių siuvėjo operatoriaus mokymo programa Marijampolės profesinio rengimo centras Viršutinių drabužių siuvėjas operatorius -
167081101 Virtuvės pagalbinio darbuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga "Profesijų spektras" Virtuvės pagalbinis darbuotojas -
262081506 Vyrų kirpėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Vyrų kirpėjas -
161021503 Vytelių pynėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos darbo rinkos mokymo centras Vytelių pynėjas -
161062202 Želdynų prižiūrėtojo mokymo programa Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras Želdynų prižiūrėtojas -
361062112 Žirgininko mokymo programa Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla Žirgininkas -
161062112 Žirgų prižiūrėtojo mokymo programa Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla Žirgų prižiūrėtojas -
161054102 Žuvies ir jūros produktų pirminio apdorojimo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Žuvies ir jūros produktų apdorotojas -
261054102 Žuvies ir jūros produktų pirminio apdorojimo mokymo programa Šilutės žemės ūkio mokykla -