REGISTRUOTIS Pamiršai?

PROFESINIO MOKYMO

Rasta: 4160

Valst. kodas Naujasis valst. kodas Studijų programos pavadinimas Institucija Suteikiama kvalifikacija Studentų skaičius
Naujai įregistruotos programos
Kryptis nenurodyta
262052212 0,4-10 kV įtampos elektros įrenginių montuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras 0,4-10 kv įtampos elektros įrenginių montuotojas -
262052505 14 kW ir didesnės galios kompresorių mašinisto mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" Didelės galios kompresorių mašinistas -
361086107 3-ios klasės naro mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla Naras -
362034501 Administracijos darbuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Administracijos darbuotojas -
330062102 Agroserviso darbuotojo mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Agroserviso darbuotojas 202
440062102 Agroserviso darbuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Daugų technologijos ir verslo mokykla Agroserviso darbuotojas -
260052201 Akumuliatorių baterijas ir jų įkrovimo įrenginius prižiūrinčio elektriko mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras -
262054105 Aludario mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Aludaris -
440085101 Antrinių žaliavų tvarkytojo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Antrinių žaliavų tvarkytojas -
210058201 Apdailininko (statybininko) mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Apdailininkas 307
211058201 Apdailininko (statybininko) mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Apdailininkas 185
217058201 Apdailininko (statybininko) mokymo programa Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokykla Apdailininkas 140
320058201 Apdailininko (statybininko) mokymo programa Kupiškio technologijos ir verslo mokykla Apdailininkas 163
330058201 Apdailininko (statybininko) mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Apdailininkas 2289
440058201 Apdailininko (statybininko) mokymo programa Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras Apdailininkas 366
262058202 Apdailininko mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Apdailininkas -
330081108 Apeigų ir švenčių organizatoriaus mokymo programa Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokykla Apeigų ir švenčių organizatorius 37
440081108 Apeigų ir švenčių organizatoriaus mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Apeigų ir švenčių organizatorius 290
330085101 330085101 Aplinkos apsaugos darbuotojo mokymo programa Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologinė mokykla Aplinkos apsaugos darbuotojas 45
330081407 Aplinkos ir patalpų priežiūros darbuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Aplinkos ir patalpų priežiūros darbuotojas -
330062203 Aplinkotvarkos darbuotojo mokymo programa Simno žemės ūkio mokykla Aplinkotvarkos darbuotojas 62
440062201 Aplinkotvarkos darbuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla Aplinkotvarkos darbuotojas 30
260086116 Apsaugos darbuotojo mokymo programa Lietuvos policijos mokykla -
440086105 Apsaugos darbuotojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Apsaugos darbuotojas 80
330034401 Apskaitininko ir kasininko mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Apskaitininkas kasininkas 249
440034401 Apskaitininko ir kasininko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Apskaitininkas-kasininkas 491
267034401 Apskaitininko mokymo programa Marijampolės suaugusiųjų mokymo centras Apskaitininkas -
362034401 Apskaitininko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Apskaitininkas -
440034403 Apskaitininko mokymo programa Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla Apskaitininkas -
362034403 Apskaitininko padėjėjo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Apskaitininko padėjėjas -
330062103 Arklininko mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Arklininkas -
260052216 Asmens, atsakingo už katilinės, veikiančios be nuolatinio aptarnaujančio personalo, priežiūrą, mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560052218 Asmens, atsakingo už pramonės objektų šilumos ūkį mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras -
260086103 Asmens, atsakingo už priešgaisrinę saugą, mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras -
560052219 Asmens, atsakingo už šilumos ir karšto vandentiekio tinklų šilumos ūkį, mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras -
362054201 Audimo staklių derintojo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Audimo staklių derintojas -
262054202 Audimo staklių operatoriaus mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Audimo staklių operatorius -
330054205 Audinių gamybos įrengimų operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Audinių gamybos įrengimų operatorius -
330076101 Auklės mokymo programa Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Auklė -
362076101 Auklės mokymo programa Viešoji įstaiga Vakarų Lietuvos verslo kolegija Auklė -
440076101 Auklės mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Auklė 33
362081402 Auklės-namų ūkio ekonomės mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras Auklė-namų ūkio ekonomė -
362076102 Auklės-socialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Auklė-socialinio darbuotojo padėjėja -
560086208 Aukštalipio darbų vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
360086115 Aukštalipio gelbėtojo mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla Aukštalipiu gelbėtojas -
330058217 Aukštuminių pastatų montuotojo mokymo programa Klaipėdos statybininkų mokykla Aukštuminių pastatų montuotojas -
320084020 Autodrezinų mašinisto padėjėjo ir remontininko mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Autodrezinų mašinisto padėjėjas ir remontininkas -
261084001 Autokrautuvo vairuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" Autokrautuvo vairuotojas -
330052308 Automatikos ir elektroninės įrangos remontininko mokymo programa Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras Automatikos ir elektroninės įrangos remontininkas -
440052308 Automatikos ir elektroninės įrangos remontininko mokymo programa Jonavos politechnikos mokykla Automatikos ir elektroninės įrangos remontininkas -
330052301 Automatikos ir matavimo įrenginių elektromechaniko mokymo programa Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras Automatikos ir matavimo įrenginių elektromechanikas -
440052301 Automatikos ir matavimo įrenginių elektromechaniko mokymo programa Jonavos politechnikos mokykla Automatikos ir matavimo įrenginių elektromechanikas -
330052307 Automatinių sistemų eksploatavimo mechatroniko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Automatinių sistemų eksploatavimo mechatronikas 160
362052303 Automatinių sistemų eksploatavimo mechatronikos specialisto mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras -
260052211 Automatizuotų katilų, kūrenamų dujomis ir skystu kuru, operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260052502 Automobilių dujinės įrangos aptarnavimo šaltkalvio mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras -
260052243 Automobilių dujinės įrangos eksploatavimo mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos darbo rinkos mokymo centras -
330052501 Automobilių elektromechaniko mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Automobilių elektromechanikas 291
362052512 Automobilių elektroniko mokymo programa Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla Automobilių elektronikas -
330052514 Automobilių elektros įrengimų remontininko mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Automobilių elektros įrengimų remontininkas 507
210052503 Automobilių kėbulų remontininko mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Automobilių kėbulų remontininkas -
211052503 Automobilių kėbulų remontininko mokymo programa Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras Automobilių kėbulų remontininkas -
320052503 Automobilių kėbulų remontininko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Automobilių kėbulų remontininkas -
330052503 Automobilių kėbulų remontininko mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Automobilių kėbulų remontininkas 535
440052503 Automobilių kėbulų remontininko mokymo programa Smalininkų technologijų ir verslo mokykla Automobilių kėbulų remontininkas 155
260052501 Automobilių keltuvo operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras -
330034709 Automobilių komersanto mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Automobilių komersantas -
440034709 Automobilių komersanto mokymo programa Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla Automobilių komersantas -
320052502 Automobilių mechaniko mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Automobilių mechanikas 71
330052502 Automobilių mechaniko mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Automobilių mechanikas 1817
440052502 Automobilių mechaniko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Automobilių mechanikas 768
330034717 Automobilių pardavėjo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Automobilių pardavėjas -
362034103 Automobilių pirkimo-pardavimo tarpininko (brokerio) mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras -
320052515 Automobilių remontininko mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Automobilių remontininkas 41
330052515 Automobilių remontininko mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Automobilių remontininkas 1211
440052515 Automobilių remontininko mokymo programa Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla Automobilių remontininkas 234
210054216 Automobilių salonų ir minkštų baldų restauratoriaus mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Automobilių salonų ir minkštų baldų restauratorius -
362052501 Autotransporto priemonių elektros įrengimų taisytojo mokymo programa Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla Autotransporto priemonių elektros įrengimų taisytojas -
362052502 Autotransporto priemonių maitinimo sistemų taisytojo mokymo programa Druskininkų amatų mokykla Autotransporto priemonių maitinimo sistemų taisytojas -
262052503 Autotransporto priemonių remonto šaltkalvio mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Autotransporto priemonių remonto šaltkalvis -
262052504 Autotransporto priemonių variklių taisytojo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Autotransporto priemonių variklių taisytojas -
217054202 Avalynės gamintojo ir taisytojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Avalynės gamintojas ir taisytojas -
210054201 Avalynės gamintojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Avalynės gamintojas 31
262054215 Avalynės gamintojo mokymo programa Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Avalynės gamintojas -
217054203 Avalynės taisytojo mokymo programa Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Avalynės taisytojas 10
262054211 Avalynės taisytojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Avalynės taisytojas -
210054202 Avalyninko mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Avalynės gamintojas ir taisytojas 30
260052504 Avarinės elektros stoties dyzelių operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
210054208 Baldų apmušėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Baldų apmušėjas 29
217054204 Baldų apmušėjo mokymo programa Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras Baldų apmušėjas 43
262054308 Baldų apmušėjo mokymo programa Kauno statybininkų rengimo centras Baldų apmušėjas -
210054301 210054301 Baldžiaus mokymo programa Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras Baldžius 50
217054301 Baldžiaus mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Baldžius 26
262054301 Baldžiaus mokymo programa Viešoji įstaiga "Šilalės mokymo centras" Baldžius -
320054301 Baldžiaus mokymo programa Uždarosios akcinės bendrovės "Telšių praktika" dailiųjų amatų mokykla Baldžius -
330054301 Baldžiaus mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Baldžius 170
330021201 Baleto artisto mokymo programa Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla Baleto artistas -
330034303 Bankinių operacijų tvarkytojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Bankinių operacijų tvarkytojas 108
440034303 Bankinių operacijų tvarkytojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Bankinių operacijų tvarkytojas 212
440034302 Banko tarnautojo mokymo programa Kauno ryšininkų mokykla Banko tarnautojas -
362081101 Barmeno mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Barmenas -
362086103 Bendrojo pagalbos centro specialisto mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla Bendrojo pagalbos centro specialistas -
262058201 Betono ir gelžbetoninių gaminių formuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras Betono ir gelžbetoninių gaminių formuotojas -
162058220 Betonuotojo mokymo programa Tauragės profesinio rengimo centras Betonuotojas -
261058203 Betonuotojo mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla -
262058220 Betonuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Betonuotojas -
161062108 Bitininkystės darbuotojo mokymo programa Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla Bitininkystės darbuotojas -
261062108 Bitininkystės mokymo programa Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla Bitininkystės darbuotojas -
330062105 Bitininkystės verslo darbuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Kelmės profesinio rengimo centras Bitininkystės verslo darbuotojas -
330034712 Biuro darbuotojo mokymo programa Klaipėdos turizmo mokykla Biuro darbuotojas -
330034707 Biuro komersanto mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Biuro komersantas -
440034707 Biuro komersanto mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Biuro komersantas -
267034603 Biuro veiklos tvarkytojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Biuro veiklos tvarkytojas -
330034718 Biuro veiklos tvarkytojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Biuro veiklos tvarkytojas 81
440034718 Biuro veiklos tvarkytojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Biuro veiklos tvarkytojas 50
262084002 Bokštinio krano operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras Bokštinio krano operatorius -
440058210 Braižytojo ir kompiuterinės įrangos operatoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Braižytojas kompiuterine įranga 48
320052305 Buitinės elektroninės aparatūros taisytojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Buitinės elektroninės aparatūros taisytojas -
362052201 Buitinių elektros prietaisų ir šaldytuvų taisytojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Buitinių elektros prietaisų ir šaldytuvų taisytojas -
330034719 Buitinių paslaugų teikėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Buitinių paslaugų teikėjas -
330034703 Buitinių paslaugų verslo organizatoriaus mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Buitinių paslaugų verslo organizatorius -
320052203 Buitinių prietaisų elektromechaniko mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio profesinio rengimo centras Buitinių prietaisų elektromechanikas -
330052203 Buitinių prietaisų elektromechaniko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Buitinių prietaisų elektromechanikas 35
560052430 Chemijos ir naftos chemijos pramonės sprogių, degių gamybų vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras -
330052405 330052405 Cheminės analizės laboranto mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Cheminės analizės laborantas -
162054302 Dailidės mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras Dailidė -
210058210 Dailidės mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Dailidė 3
262054302 Dailidės mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Dailidė -
161054302 Dailidės pirminių žinių ir įgūdžių mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras -
210021512 Dailiųjų dirbinių pynėjo mokymo programa Jonavos politechnikos mokykla Dailiųjų dirbinių pynėjas 30
217021512 Dailiųjų dirbinių pynėjo mokymo programa Alytaus dailiųjų amatų mokykla Dailiųjų dirbinių pynėjas 41
320021510 Dailiųjų dirbinių pynėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras Dailiųjų dirbinių pynėjas -
330021510 Dailiųjų dirbinių pynėjo mokymo programa Kauno taikomosios dailės mokykla Dailiųjų dirbinių pynėjas -
320021504 Dailiųjų keramikos dirbinių gamintojo mokymo programa Alytaus dailiųjų amatų mokykla Dailiųjų keramikos dirbinių gamintojas 20
330021504 Dailiųjų keramikos dirbinių gamintojo mokymo programa Kauno taikomosios dailės mokykla Dailiųjų keramikos dirbinių gamintojas -
262021503 Dailiųjų medžio dirbinių drožėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla Dailiųjų medžio dirbinių drožėjas -
267021503 Dailiųjų medžio dirbinių drožėjo mokymo programa Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras Dailiųjų medžio dirbinių drožėjas -
320021506 Dailiųjų medžio dirbinių gamintojo mokymo programa Uždarosios akcinės bendrovės "Telšių praktika" dailiųjų amatų mokykla Dailiųjų medžio dirbinių gamintojas 13
440021506 Dailiųjų medžio dirbinių gamintojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Dailiųjų medžio dirbinių gamintojas -
320021507 Dailiųjų metalo dirbinių gamintojo mokymo programa Uždarosios akcinės bendrovės "Telšių praktika" dailiųjų amatų mokykla Dailiųjų metalo dirbinių gamintojas -
330021507 Dailiųjų metalo dirbinių gamintojo mokymo programa Kauno taikomosios dailės mokykla Dailiųjų metalo dirbinių gamintojas 59
440021507 Dailiųjų metalo dirbinių gamintojo mokymo programa Alytaus dailiųjų amatų mokykla Dailiųjų metalo dirbinių gamintojas 84
320021508 Dailiųjų odos dirbinių gamintojo mokymo programa Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla Dailiųjų odos dirbinių gamintojas -
330021508 Dailiųjų odos dirbinių gamintojo mokymo programa Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Dailiųjų odos dirbinių gamintojas 41
440021508 Dailiųjų odos dirbinių gamintojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Dailiųjų odos dirbinių gamintojas -
217021502 Dailiųjų rankdarbių gamintojo mokymo programa Vilniaus technologijų mokymo ir reabilitacijos centras Dailiųjų rankdarbių gamintojas 18
262021507 Dailiųjų rankdarbių gamintojo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Dailiųjų rankdarbių gamintojas -
320021501 Dailiųjų rankdarbių gamintojo mokymo programa Alytaus dailiųjų amatų mokykla Dailiųjų rankdarbių gamintojas -
440021501 Dailiųjų rankdarbių gamintojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Dailiųjų rankdarbių gamintojas -
210021505 Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo mokymo programa Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojas -
320021505 Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo mokymo programa Druskininkų amatų mokykla Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojas -
327021502 Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo mokymo programa Alytaus dailiųjų amatų mokykla Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojas 21
330021505 Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojas 126
260086210 Darbdavio, jam atstovaujančio asmens mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260086203 Darbininko, dirbančio aukštalipių darbus, mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260086205 Darbininko, dirbančio kėlimo įrenginių lopšiuose, mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260058202 Darbininko, dirbančio statybiniu keltuvu, suktuvu, mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras -
260058204 Darbininko, dirbančio su asbestu arba jo gaminiais, mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras -
260086204 Darbininko, dirbančio šuliniuose ir kituose požeminiuose statiniuose, uždarose talpyklose, mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260086206 Darbininko, vykdančio grunto kasimo, tvirtinimo ir kitus darbus iškasose ir pylimuose, mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560058208 Darbo su asbestu ir jo gaminiais vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras -
260086209 Darbo su kvėpavimo organų apsaugos aparatais mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla -
560014601 Darbų parakiniais statybos įrankiais instruktoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
560058207 Darbų parakiniais statybos įrankiais vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras -
560062101 Darbų su cheminėmis ir biologinėmis gyvūnų ir augalų apsaugos priemonėmis darbų vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio profesinio rengimo centras -
560052410 Darbų vadovų, atsakingų už OAM ir F-dujų turinčios šaldymo, oro kondicionavimo įrangos ir šiluminių siurblių tvarkymą, mokymo programa Kauno statybininkų rengimo centras -
260052409 Darbuotojų, dirbančių su OAM ir F-dujų turinčia šaldymo, oro kondicionavimo įranga, šiluminiais siurbliais, mokymo programa Kauno statybininkų rengimo centras -
260052437 260052437 Darbuotojų, surenkančių F-dujas iš tam tikrų motorinių transporto priemonių oro kondicionavimo sistemų, mokymo programa Kauno statybininkų rengimo centras -
162058203 Dažytojo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras Dažytojas -
262058203 Dažytojo mokymo programa Viešoji įstaiga "Šilalės mokymo centras" Dažytojas -
161058209 Dažytojo pirminių žinių ir įgūdžių mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras -
260086201 Degiųjų dujų bei deguonies naudojimo ūkinėms reikmėms operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560086202 Degiųjų dujų bei deguonies naudojimo ūkinėms reikmėms vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560052249 Degiųjų dujų sistemų eksploatavimo vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260052237 Deguonies balionų pildytojo remontininko mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
330081502 Dekoratyvinės kosmetikos mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Dekoratyvinės kosmetikos kosmetikas 37
362081501 Dekoratyvinės kosmetikos mokymo programa Mokykla "Art of Beauty" Visažistas -
330021514 Dekoratyvinės tekstilės gamintojo mokymo programa Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla Dekoratyvinės tekstilės gamintojas -
330062204 Dekoratyvinio apželdinimo verslo darbuotojo mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Dekoratyvinio apželdinimo verslo darbuotojas 113
361085302 Dezinfekuotojo mokymo programa Slaugos darbuotojų tobulinimosi ir specializacijos centras -
262052210 Didelio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinisto mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras Didelio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinistas -
361084010 Dozuojamųjų biralinių vagonų grąžinio operatoriaus mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla -
162054228 Drabužių mazgų siuvėjo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Drabužių mazgų siuvėjas -
440034103 Drabužių pardavėjo konsultanto mokymo programa Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykla Drabužių pardavėjas konsultantas -
330034301 Draudimo įmonių tarnautojo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Draudimo įmonių tarnautojas -
440034301 Draudimo įmonių tarnautojo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Draudimo įmonių tarnautojas -
330034304 Draudimo konsultanto mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Draudimo konsultantas 13
362034302 Draudimo konsultanto mokymo programa Viešoji įstaiga Vakarų Lietuvos verslo kolegija Draudimo konsultantas -
440034304 Draudimo konsultanto mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Draudimo konsultantas 88
260052233 Dujų sistemų avarinių darbų šaltkalvio mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560052250 Dujų sistemų kontrolės, matavimo prietaisų ir automatikos eksploatavimo vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
162054101 Duonos gaminių kepėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras Duonos gaminių kepėjas -
262054101 Duonos gaminių kepėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras Duonos gaminių kepėjas -
210054107 Duonos ir pyrago gaminių kepėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno mechanikos mokykla Duonos ir pyrago gaminių kepėjas 25
211054107 Duonos ir pyrago gaminių kepėjo mokymo programa Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras Duonos ir pyrago gaminių kepėjas -
440084015 Dyzelinių ir elektrinių traukinių mašinisto mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Dyzelinių ir elektrinių traukinių mašinisto padėjėjas -
261062103 Ekologinio ūkininkavimo žinių pagrindų mokymo programa Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla -
211062108 Ekologinio ūkio darbininko mokymo programa Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla Ekologinio ūkio darbininkas 88
330062108 Ekologinio ūkio darbuotojo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Ekologinio ūkio darbuotojas -
320052210 Elektrinių buitinių prietaisų remontininko mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio profesinio rengimo centras Elektrinių buitinių prietaisų remontininkas -
330052210 Elektrinių buitinių prietaisų remontininko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Elektrinių buitinių prietaisų remontininkas -
261084002 Elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" Elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojas -
362084026 Elektrinių traukinių mašinistų mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Elektrinių traukinių mašinistas -
560052217 Elektrodinių katilų priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
210052201 Elektromontuotojo mokymo programa Vilniaus komunalinių paslaugų mokykla Elektromontuotojas -
320052201 Elektromontuotojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Elektromontuotojas 20
330052201 Elektromontuotojo mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Elektromontuotojas 181
330021301 Elektroninės leidybos maketuotojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Elektroninės leidybos maketuotojas 115
330034506 Elektroninės prekybos agento mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Elektroninės prekybos agentas 35
440034506 Elektroninės prekybos agento mokymo programa Kauno ryšininkų mokykla Elektroninės prekybos agentas -
362734704 Elektroninio verslo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Elektroninio verslo organizatorius -
440034503 Elektroninio verslo organizatoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Elektroninio verslo organizatorius -
262052301 Elektroninių įrenginių reguliuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Elektroninių įrenginių reguliuotojas -
440052307 Elektroninių įrenginių surinkėjo ir derintojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Elektroninių įrenginių surinkėjas ir derintojas 42
330052211 Elektros ir automatikos įrenginių derintojo mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Elektros ir automatikos įrenginių derintojas 53
330052202 Elektros ir automatikos įrenginių mechaniko mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Elektros ir automatikos įrenginių mechanikas -
262052202 Elektros įrengimų apvijų ir izoliacijos remonto elektromonterio mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Elektros įrengimų apvijų ir izoliacijos remonto elektromonteris -
320052212 Elektros įrengimų montuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Elektros įrengimų montuotojas -
330052212 Elektros įrengimų montuotojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Elektros įrengimų montuotojas 286
210052212 Elektros įrengimų remontininko mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Elektros įrengimų remontininkas 89
210052205 Elektros įrengimų remonto elektromechaniko mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Elektros įrengimų remonto elektromechanikas -
320052204 Elektros įrenginių elektromechaniko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Elektros įrenginių elektromechanikas -
330052204 Elektros įrenginių elektromechaniko mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Elektros įrenginių elektromechanikas 81
262052203 Elektros įrenginių įrengimo ir eksploatavimo elektromonterio mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Elektros įrenginių įrengimo ir eksploatavimo elektromonteris -
262052205 Energetinių katilų mašinisto mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras Energetinių katilų mašinistas -
560052220 Energetinių katilų priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
330052302 Energetinių sistemų elektroniko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Energetinių sistemų elektronikas 88
217021501 Floristo mokymo programa Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Floristas 20
267021510 Floristo mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Floristas -
330021513 Floristo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Floristas 334
440021513 Floristo mokymo programa Utenos regioninis profesinio mokymo centras Floristas 249
267021511 Floristo padėjėjo mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Floristo padėjėjas -
362021508 Floristo-gėlių pardavėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Floristas-gėlių pardavėjas -
262021301 Fotografo mokymo programa Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Fotografas -
262052221 Freoninių šaldymo įrengimų mašinisto-remontininko mokymo programa Kauno statybininkų rengimo centras Freoninių šaldymo įrengimų mašinistas-remontininkas -
262052101 Frezuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Frezuotojas -
260052234 Gamtinių ir suskystintų naftos dujų sistemų eksploatavimo šaltkalvio mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560052222 Garo (iki 0,05 MPa) ir vandens šildymo (iki 110°C) katilų priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
261052212 Garo (iki 0,05 MPa) ir vandens šildymo (iki 110°C) katilų, kūrenamų kietuoju ir skystuoju kuru, kūriko mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560052221 Garo ir karšto vandens vamzdynų priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
262054303 Gaterininko mokymo programa Kauno statybininkų rengimo centras Gaterininkas -
262084028 Geležinkelio tiesinimo - lyginimo mašinų mašinisto mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Geležinkelio tiesinimo - lyginimo mašinų mašinistas -
161021510 Gėlių komponuotojo mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Gėlių komponuotojas -
262058218 Gelžbetoninių konstrukcijų montuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras Gelžbetoninių konstrukcijų montuotojas -
262058215 Gipskartonio montuotojo mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Gipskartonio montuotojas -
162058215 Gipso kartono atitvarų montuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla Gipso kartono atitvarų montuotojas -
262058219 Gipso kartono atitvarų montuotojo-apdailininko mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Gipso kartono atitvarų montuotojas-apdailininkas -
560054405 Grunto kasimo, tvirtinimo ir kitų darbų, vykdomų iškasose ir pylimuose, vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260052235 Gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų dujų tinklų ir dujinių prietaisų šaltkalvio montuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
330062109 Gyvūnų prižiūrėtojo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Gyvūnų prižiūrėtojas 37
260052107 Hidromanipuliatorių operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
330081504 Higieninės kosmetikos mokymo programa Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Higieninės kosmetikos kosmetikas 546
440081504 Higieninės kosmetikos mokymo programa Mokykla "Art of Beauty" Higieninės kosmetikos kosmetikas 375
362034702 Įmonės darbo organizatoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Įmonės darbo organizatorius -
560086211 Įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
360086217 Įmonės vadovo, vykdančio įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijas, mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
330034701 Įmonių komersanto mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Įmonių komersantas -
440034701 Įmonių komersanto mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Įmonių komersantas -
262054222 Individualių lengvų drabužių siuvėjo-sukirpėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Individualių lengvų drabužių siuvėjas-sukirpėjas -
330034503 Informacinių technologijų sistemų komersanto mokymo programa Kauno statybininkų rengimo centras Informacinių technologijų sistemų komersantas -
440034504 Informacinių technologijų sistemų komersanto mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Informacinių technologijų sistemų komersantas -
330034505 Informacinių technologijų sistemų pardavėjo mokymo programa Kauno statybininkų rengimo centras Informacinių technologijų sistemų pardavėjas -
440034507 Informacinių technologijų sistemų pardavėjo mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Informacinių technologijų sistemų pardavėjas 64
217058212 Interjero apdailos atlikėjo mokymo programa Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykla Interjero apdailos atlikėjas -
330058212 Interjero apdailos atlikėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Interjero apdailos atlikėjas 59
262058226 Interjero apipavidalintojo mokymo programa Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras Interjero apipavidalintojas -
330021401 Interjero apipavidalintojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Interjero apipavidalintojas 152
440021401 Interjero apipavidalintojo mokymo programa Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Interjero apipavidalintojas 272
262058224 Interjero dažytojo mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Interjero dažytojas -
161081402 Interjero tvarkytojo mokymo programa Viešoji įstaiga Šiaulių darbo rinkos mokymo centras Interjero tvarkytojas -
262052112 Įrankininko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Įrankininkas -
260052202 Izoliacijos, įžeminimo ir įnulinimo varžų matuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
330058218 Izoliuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla Izoliuotojas -
262052206 Jėgos ir apšvietimo tinklų elektriko mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Jėgos ir apšvietimo tinklų elektrikas -
330084002 Jūreivio mokymo programa Klaipėdos laivininkų mokykla Kvalifikuotas jūreivis -
320084006 Jūreivio-laivų motoristo mokymo programa Klaipėdos laivininkų mokykla Jūreivis-laivų motoristas -
330084005 Jūreivio-suvirintojo mokymo programa Klaipėdos laivininkų mokykla Jūreivis-suvirintojas 117
330034728 Jūrų uosto krovinių logisto mokymo programa Klaipėdos laivininkų mokykla Jūrų uosto krovinių logistas 62
262084003 Kabelinio krano mašinisto mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras Kabelinio krano mašinistas -
262052207 Kabelių linijų elektromontuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras Iki 35 kv įtampos kabelių linijų elektromontuotojas -
362076201 Kaimo bendruomenės veiklos organizatoriaus mokymo programa Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla Kaimo bendruomenės veiklos organizatorius -
330081202 Kaimo turizmo organizatoriaus mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Kaimo turizmo organizatorius 215
440081202 Kaimo turizmo organizatoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Kaimo turizmo organizatorius 208
362081203 Kaimo turizmo verslo organizatoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla Kaimo turizmo verslo organizatorius -
211034711 Kaimo verslų darbininko mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Kaimo verslų darbininkas 25
217034711 Kaimo verslų darbininko mokymo programa Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras Kaimo verslų darbininkas -
330034711 Kaimo verslų darbuotojo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Kaimo verslų darbuotojas -
440034711 Kaimo verslų organizatoriaus mokymo programa Simno žemės ūkio mokykla Kaimo verslų organizatorius -
330034720 Kaimo verslų paslaugų teikėjo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Kaimo verslų paslaugų teikėjas 48
440034720 Kaimo verslų paslaugų teikėjo mokymo programa Simno žemės ūkio mokykla Kaimo verslų paslaugų teikėjas -
261054201 Karšėjo-mišinio pakrovėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla -
330034106 Kasininko mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Kasininkas 11
440034102 Kasininko mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Kasininkas -
362034104 Kasininko pardavėjo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Kasininkas pardavėjas -
560054403 Kasybos darbų vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras -
361052422 Katilinės vandens cheminio valymo aparatininko mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
560052225 Katilų derintojo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560084006 Kėlimo įrenginių priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260052503 Kėlimo įrenginių šaltkalvio-montuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras -
560084007 Kėlimo kranų darbo vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260052203 Kėlimo kranų elektriko mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras -
161058215 Kelio darbininko mokymo programa Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla Kelio darbininkas -
330081204 Kelionių agento mokymo programa Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla Kelionių agentas 38
440081204 Kelionių agento mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Kelionių agentas 103
362081201 Kelionių vadovo mokymo programa Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokykla Kelionių vadovas -
330058216 Kelių statybos ir priežiūros darbuotojo mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Kelių statybos ir priežiūros darbuotojas 89
262021501 Keramikos dirbinių lipdytojo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Keramikos dirbinių lipdytojas -
261052505 Kilnojamųjų kompresorių mašinisto mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras -
210081503 Kirpėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio profesinio rengimo centras Kirpėjas 33
330081501 Kirpėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Kirpėjas 956
440081501 Kirpėjo mokymo programa Marijampolės profesinio rengimo centras Kirpėjas 521
362034102 Komercijos agento mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Komercijos agentas -
440048202 Kompiuterinės grafikos projektavimo operatoriaus mokymo programa Kauno taikomosios dailės mokykla Kompiuterinės grafikos projektavimo operatorius 97
330052303 Kompiuterinės įrangos derintojo mokymo programa Kauno ryšininkų mokykla Kompiuterinės įrangos derintojas 370
440052303 Kompiuterinės įrangos derintojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Kompiuterinės įrangos derintojas 114
330048201 Kompiuterinio projektavimo operatoriaus mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Kompiuterinio projektavimo operatorius 168
440048203 Kompiuterinio projektavimo operatoriaus mokymo programa Kauno taikomosios dailės mokykla Kompiuterinio projektavimo operatorius 77
330034603 Kompiuterio ir organizacinės technikos operatoriaus mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Biuro įrangos operatorius 887
440034603 Kompiuterio ir organizacinės technikos operatoriaus mokymo programa Veisiejų technologijos ir verslo mokykla Biuro įrangos operatorius 152
267048201 Kompiuterio naudojimo pagrindų mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras -
440048201 Kompiuterio operatoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Kompiuterio operatorius 81
361048201 Kompiuterio vartojimo pagrindai mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras -
362048202 Kompiuterių operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras Kompiuterių operatorius -
210081405 Komunalinio ūkio paslaugų darbuotojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Komunalinio ūkio paslaugų darbuotojas -
211081405 Komunalinio ūkio paslaugų darbuotojo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Komunalinio ūkio paslaugų darbuotojas 58
330081405 Komunalinio ūkio paslaugų darbuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Komunalinio ūkio paslaugų darbuotojas -
162054102 Konditerio mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras Konditeris -
210081107 Konditerio mokymo programa Viešoji įstaiga Amatų mokykla "Sodžiaus meistrai" Konditeris 5
217081106 Konditerio mokymo programa Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras Konditeris 26
262054102 Konditerio mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Konditeris -
330081110 Konditerio mokymo programa Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologinė mokykla Konditeris 240
261084022 Krautuvų vairuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" Krautuvų vairuotojas -
262058204 Krosnininko mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Krosnininkas -
362034402 Krovinių apskaitininko (talmano) mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Krovinių apskaitininkas (talmanas) -
440034726 Krovinių gabenimo ekspeditoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla Krovinių gabenimo ekspeditorius -
330034726 Krovinių gabenimo ekspeditoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla Krovinių gabenimo ekspeditorius -
260058206 Krovinių kabinėtojo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
262084031 Krovinių tarptautinių vežimų vairuotojo - ekspeditoriaus, turinčio teisę vairuoti CE kategorijos automobilių ir priekabų junginius, mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Krovinių tarptautinių vežimų vairuotojas - ekspeditorius -
320052507 Laivų apdailininko mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla Laivų apdailininkas -
262052509 Laivų dažytojo-smėliuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos darbo rinkos mokymo centras Laivų dažytojas-smėliuotojas -
161052510 Laivų dažytojo-smėliuotojo padėjėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos darbo rinkos mokymo centras Laivų dažytojo-smėliuotojo padėjėjas -
330052508 Laivų elektros ir radijo sistemų montuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla Laivų elektros ir radijo sistemų montuotojas 35
210052510 Laivų korpusų surinkėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla Laivų korpusų surinkėjas -
330084007 Laivų motoristo-elektriko mokymo programa Klaipėdos laivininkų mokykla Laivų motoristas-elektrikas 97
330084009 Laivų motoristo-šaltkalvio remontininko mokymo programa Klaipėdos laivininkų mokykla Laivų motoristas ir šaltkalvis remontininkas -
210052511 Laivų sistemų ir įrengimų montuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla Laivų sistemų ir įrengimų montuotojas 21
262076202 Lankomosios priežiūros darbuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Lankomosios priežiūros darbuotojas -
327021301 Leidybos darbuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų mokymo ir reabilitacijos centras Leidybos darbuotojas 27
330052505 Lėktuvų mechaniko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Lėktuvų mechanikas -
330052516 Lėktuvų remontininko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Lėktuvų remontininkas -
440052111 Lengvosios pramonės mašinų mechaniko mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Lengvosios pramonės mechanikas -
330052119 Lengvosios pramonės mašinų remontininko mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Lengvosios pramonės mašinų remontininkas -
440052119 Lengvosios pramonės mašinų remontininko mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Lengvosios pramonės mašinų remontininkas -
217054211 Lengvų drabužių siuvėjo mokymo programa Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras Lengvų drabužių siuvėjas 18
262054221 Lengvų drabužių siuvėjo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Lengvų drabužių siuvėjas -
262052510 Lengvųjų automobilių kėbulo dažytojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Lengvųjų automobilių kėbulo dažytojas -
262052513 Lengvųjų automobilių kėbulo geometrijos atstatymo mokymo programa Tauragės profesinio rengimo centras Lengvųjų automobilių kėbulo geometrijos atstatymo operatorius -
162052506 Lengvųjų automobilių kėbulo taisytojo mokymo programa Tauragės profesinio rengimo centras Lengvųjų automobilių kėbulo taisytojas -
262052506 Lengvųjų automobilių kėbulo taisytojo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Lengvųjų automobilių kėbulo taisytojas -
560052508 Liftų priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras -
330034714 Logisto ekspeditoriaus mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Logistas ekspeditorius 725
440034715 Logisto ekspeditoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Logistas- ekspeditorius 338
362034502 Logisto mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Logistas -
330084011 Lokomotyvo mašinisto mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Lokomotyvo mašinisto padėjėjas 74
330054105 Maisto pramonės darbuotojo mokymo programa Plungės technologijų ir verslo mokykla Maisto pramonės darbuotojas 174
440054101 Maisto pramonės operatoriaus ir laboranto mokymo programa Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras Maisto pramonės operatorius -
440054105 Maisto produktų gamybos darbuotojo mokymo programa Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras Maisto produktų gamybos darbuotojas 54
217054104 Maisto ruošimo darbuotojo mokymo programa Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras Maisto ruošimo darbuotojas -
320054104 Maisto ruošimo darbuotojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Maisto ruošimo darbuotojas -
330054104 Maisto ruošimo darbuotojo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Maisto ruošimo darbuotojas -
330081104 Maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų teikėjo mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų teikėjas 66
262081502 Manikiūrininko mokymo programa Mokykla "Art of Beauty" Manikiūrininkas -
447072503 Masažuotojo mokymo programa Šiaulių valstybinė kolegija Masažuotojas 48
330052517 Mažagabaritės technikos operatoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Mažagabaritės technikos operatorius -
261052506 Mažesnės kaip 14 kW galios kompresorių mašinisto mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
362034701 Mažų prekybos ir maitinimo įmonių darbo organizatoriaus mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Mažų prekybos ir maitinimo įmonių darbo organizatorius -
260052401 Medicininių sterilizatorių naudojimo ir priežiūros mokymo programa Slaugos darbuotojų tobulinimosi ir specializacijos centras -
161054306 Medienos apdirbėjo mokymo programa Akmenės rajono suaugusiųjų mokymo centras Medienos apdirbėjas -
162054307 Medienos apdirbimo staklininko mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras Stalius -
262054304 Medienos apdirbimo staklininko mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Medienos apdirbimo staklininkas -
167054306 Medienos dirbinių gamintojo rankiniu būdu mokymo programa Tauragės profesinio rengimo centras Medienos dirbinių gamintojas rankiniu būdu -
161054304 Medienos dirbinių paruošėjo apdailai mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras Medienos dirbinių paruošėjas apdailai -
261054302 Medienos rūšiuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras Medienos rūšiuotojas -
210058204 210058204 Medinių konstrukcijų restauravimo darbų atlikėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Amatų mokykla "Sodžiaus meistrai" Medinių konstrukcijų restauravimo darbų atlikėjas -
161062302 Medkirčio mokymo programa Šilutės žemės ūkio mokykla Medkirtys -
261062302 Medkirčio mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Medkirtys -
260062304 Medžių, krūmų ir šakų pjovėjo apsaugos zonose mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
261062305 Medžių, želdinių ir žolės pjovėjo mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla -
330058213 Melioracijos darbuotojo mokymo programa Marijampolės profesinio rengimo centras Melioracijos darbuotojas 67
261062113 Melžimo pagrindai mokymo programa Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla Melžėja -
262021504 Meninių gaminių audėjo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Meninių gaminių audėjas -
262021505 Meninių gaminių mezgėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Meninių gaminių mezgėjas -
267021513 Meno dirbinių iš metalo gamintojo mokymo programa Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras Meno dirbinių iš metalo gamintojas -
262021509 Meno dirbinių iš odos gamintojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Meno dirbinių iš odos gamintojas -
267021512 Meno dirbinių iš tekstilės gamintojo mokymo programa Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras Meno dirbinių iš tekstilės gamintojas -
330054102 Mėsininko mokymo programa Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras Mėsininkas -
262054104 Mėsos išpjaustytojo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Mėsos išpjaustytojas -
440054107 Mėsos perdirbėjo mokymo programa Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras Mėsos perdirbėjas 33
262054106 Mėsos perdirbimo įmonių darbuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Mėsos perdirbimo įmonių darbuotojas -
262058205 Metalinių ir gelžbetoninių konstrukcijų montuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras Metalinių ir gelžbetoninių konstrukcijų montuotojas -
210058202 210058202 Metalinių konstrukcijų ir vamzdynų montuotojo mokymo programa Vilniaus komunalinių paslaugų mokykla Metalinių konstrukcijų ir vamzdynų montuotojas -
262058217 Metalinių konstrukcijų montuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras Metalinių konstrukcijų montuotojas -
210052103 Metalo apdirbimo staklininko mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Metalo apdirbimo staklininkas -
262052103 Metalo apdirbimo staklininko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Metalo apdirbimo staklininkas -
330052103 Metalo apdirbimo staklininko mokymo programa Utenos regioninis profesinio mokymo centras Metalo apdirbimo staklininkas 56
560052101 Metalo laužo kontrolieriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
330052309 Metalo pramonės įrenginių mechatroniko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Metalo pramonės įrenginių mechatronikas -
262052104 Metalų suvirintojo bei pjaustytojo elektra ir dujomis mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Metalų suvirintojas bei pjaustytojas elektra ir dujomis -
210054215 Mezgėjo ir susiuvėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Mezgėjas-susiuvėjas -
210054209 Mezgėjo mokymo programa Jonavos politechnikos mokykla Mezgėjas -
330054209 Mezgėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Mezgėjas -
440054209 Mezgėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Mezgėjas -
262054208 Mezgėjo rankine mašina mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Mezgėjas rankine mašina -
330062302 Miškininko mokymo programa Šilutės žemės ūkio mokykla Miško darbuotojas -
261062301 Miškininkystės mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras -
330062303 Miškininkystės verslo darbuotojo mokymo programa Šilutės žemės ūkio mokykla Miškininkystės verslo darbuotojas -
330062304 Miško darbininko mokymo programa Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla Miško darbininkas 140
260062303 Miško ruošos darbų vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
330062301 Miško ruošos ir medienos apdirbimo mokymo programa Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija Miško ruošos ir medienos apdirbimo darbuotojas -
440034402 Mokesčių inspektoriaus padėjėjo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Mokesčių inspektoriaus padėjėjas 73
327054201 Moteriškų drabužių siuvėjo mokymo programa Vilniaus technologijų mokymo ir reabilitacijos centras Moteriškų drabužių siuvėjas 9
262081504 Moterų kirpėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Moterų kirpėjas -
361034401 Muitinės deklaranto mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras -
210058205 Mūrininko betonuotojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Mūrininkas betonuotojas 72
211058205 Mūrininko betonuotojo mokymo programa Utenos regioninis profesinio mokymo centras Mūrininkas betonuotojas 21
320058205 Mūrininko betonuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras Mūrininkas betonuotojas -
330058205 Mūrininko betonuotojo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Mūrininkas betonuotojas 38
262058206 Mūrininko mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Mūrininkas -
161058210 Mūrininko pirminių žinių ir įgūdžių mokymo programa Akmenės rajono suaugusiųjų mokymo centras -
560052413 Naftos ir jos produktų įrenginių eksploatavimo sprogioje aplinkoje darbo vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
261034101 Naftos produktų degalinės operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
330052404 Naftos produktų operatoriaus mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Naftos produktų operatorius 52
361052412 Naftos produktų operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
320081404 Namų ūkio darbininko mokymo programa Žeimelio žemės ūkio mokykla Namų ūkio darbininkas -
330081404 Namų ūkio darbuotojo mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Namų ūkio darbuotojas -
217081401 Namų ūkio ekonomo mokymo programa Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras Namų ūkio ekonomas -
262081401 Namų ūkio ekonomo mokymo programa Viešoji įstaiga Vakarų Lietuvos verslo kolegija Namų ūkio ekonomas -
360086108 Narų darbo vadovo mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla -
330084010 Nekeleivinių laivų jūreivio, virėjo mokymo programa Klaipėdos laivininkų mokykla Jūreivis-virėjas 73
330034107 Nekilnojamojo turto agento mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Nekilnojamojo turto agentas 24
440034105 Nekilnojamojo turto agento mokymo programa Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla Nekilnojamojo turto agentas 170
560052509 Neregistruojamų kėlimo įrenginių priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
360086110 Nėrimo vadovo mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla -
330052118 Nestandartinės technologinės įrangos gamintojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Nestandartinės technologinės įrangos gamintojas -
260084005 Nuo žemės valdomų tiltinio tipo kranų operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
210054207 Odinių gaminių taisytojo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Odinių gaminių taisytojas 29
360072401 360072401 Odontologo pagalbininko mokymo programa Slaugos darbuotojų tobulinimosi ir specializacijos centras -
217054208 217054208 Odos dirbinių gamintojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Odos dirbinių gamintojas 10
210054217 Odos gaminių gamintojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Odos gaminių gamintojas 7
360084011 Operatyvinio transporto valdymas ekstremaliomis sąlygomis mokymo programa Lietuvos policijos mokykla -
560052507 Oro kompresorių priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
210072502 Ortopedinės avalynės gamintojo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Ortopedinės avalynės gamintojas 29
210084001 Ožinių ir tiltinių kranų mašinisto mokymo programa Marijampolės profesinio rengimo centras Ožinių ir tiltinių kranų mašinistas 30
330081101 Padavėjo ir barmeno mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Padavėjas-barmenas 1566
440081101 Padavėjo ir barmeno mokymo programa Druskininkų amatų mokykla Padavėjas-barmenas 609
262081102 Padavėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Padavėjas -
362081102 Padavėjo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Padavėjas -
327081401 Pagalbininko (pagalbininkės) namų ūkyje mokymo programa Vilniaus Verkių specialioji mokykla Pagalbininkas (pagalbininkė) namų ūkyje -
167081107 Pagalbinio virtuvės darbininko mokymo programa Varėnos technologijos ir verslo mokykla Pagalbinis virtuvės darbininkas -
161081101 Pagalbinio virtuvės darbuotojo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Pagalbinis virtuvės darbuotojas -
260058201 Parakinių statybos įrankių operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras -
440072503 Paramediko mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Paramedikas 206
262034105 Pardavėjo konsultanto mokymo programa Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla Pardavėjas konsultantas -
262034101 Pardavėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Pardavėjas -
330034101 Pardavėjo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Pardavėjas 214
362034101 Pardavėjo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Pardavėjas -
440034101 Pardavėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Daugų technologijos ir verslo mokykla Pardavėjas 112
440086104 Pasieniečio mokymo programa Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Pasieniečių mokykla Pasienietis 163
262058207 Pastatų apšiltintojo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras Pastatų apšiltintojas -
560052251 Pastatų dujų sistemų (su prietaisais iki 120 kW galios) montavimo priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
330058214 Pastatų inžinerinės įrangos montuotojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Pastatų inžinerinės įrangos montuotojas 156
262058216 Pastatų renovatoriaus rengimo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras Pastatų renovatorius -
217058202 Pastatų restauratoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų mokymo ir reabilitacijos centras Pastatų restauratorius 24
320058202 Pastatų restauratoriaus mokymo programa Klaipėdos statybininkų mokykla Pastatų restauratorius -
330058202 Pastatų restauratoriaus mokymo programa Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Pastatų restauratorius 379
440058202 Pastatų restauratoriaus mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Pastatų restauratorius 38
330058203 Pastatų šiltintojo mokymo programa Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Pastatų šiltintojas -
440058203 440058203 Pastatų šiltintojo mokymo programa Kauno statybininkų rengimo centras Pastatų šiltintojas 72
330084019 Pašto operatoriaus mokymo programa Kauno ryšininkų mokykla Pašto operatorius -
440084019 Pašto operatoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Pašto operatorius -
261062109 Paukščių augintojo mokymo programa Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla -
560085306 Pavojingų atliekų tvarkymo darbų vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras -
260085305 Pavojingų atliekų tvarkymo darbuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras -
260086214 Pavojingų darbų (gamybos procesų) su civilinėmis pirotechnikos priemonėmis vadovo mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla -
260052426 Pavojingų krovinių ir cheminių medžiagų krovėjo (sandėlio darbininko) mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras -
560052432 Pavojingų krovinių ir cheminių medžiagų vežimo ir sandėliavimo darbų vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras -
560052414 Pavojingų medžiagų talpyklų priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560052406 Pavojingų medžiagų vamzdynų priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras -
262081503 Pedikiūrininko mokymo programa Viešoji įstaiga "Profesijų spektras" Pedikiūrininkas -
440081505 Pėdos priežiūros paslaugos teikėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Pėdos priežiūros paslaugos teikėjas 62
330054103 Pienininko mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Pienininkas -
261062104 Pienininkystės mokymo programa Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla -
362054103 Pieno laboranto mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras Pieno laborantas -
262081505 Plataus profilio kirpėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Moterų, vyrų ir vaikų kirpėjas -
362081505 Plataus profilio kirpėjo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Moterų, vyrų ir vaikų kirpėjas -
261084003 Plataus profilio liftininko mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras -
260086109 Plaukiko-gelbėtojo mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla -
162058208 Plytelių klojėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras Plytelių klojėjas -
262058208 Plytelių klojėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Plytelių klojėjas -
161058211 Plytelių klojėjo pirminių žinių ir įgūdžių mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras -
261081201 Poilsio kaime (kaimo turizmo) organizavimo mokymo programa Viešoji įstaiga Vakarų Lietuvos verslo kolegija -
330081205 Poilsio paslaugų agento mokymo programa Klaipėdos turizmo mokykla Poilsio paslaugų agentas 81
440086102 Policininko mokymo programa Lietuvos policijos mokykla Policininkas 147
260052236 Portatyvinių dujų balionų keitėjo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
330034721 Pramonės įmonių prekybos konsultanto mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Pramonės įmonių prekybos konsultantas 261
440034721 Pramonės įmonių prekybos konsultanto mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Pramonės įmonių prekybos konsultantas 215
330052121 Pramonės įrengimų remontininko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Pramonės įrengimų remontininkas 62
320052105 Pramonės mechaniko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Pramonės mechanikas -
330052105 Pramonės mechaniko mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno mechanikos mokykla Pramonės mechanikas -
320052121 Pramonės remontininko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Pramonės įrengimų remontininkas -
330034706 Prekių vežimo organizatoriaus mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Prekių vežimo organizatorius -
161034102 Prekybinės salės darbuotojo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Prekybinės salės darbuotojas -
330034722 Prekybos įmonių vadybininko padėjėjo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Prekybos įmonių vadybininko padėjėjas 491
440034722 Prekybos įmonių vadybininko padėjėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Prekybos įmonių vadybininko padėjėjas 544
330034702 Prekybos komersanto mokymo programa Tauragės profesinio rengimo centras Prekybos komersantas -
440034702 Prekybos komersanto mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Prekybos komersantas -
262021502 Pynėjo iš vytelių mokymo programa Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla Pynėjas iš vytelių -
267021502 Pynėjo iš vytelių mokymo programa Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras Pynėjas iš vytelių -
262052302 Radijo elektroninių įrenginių montuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Radijo elektroninių įrenginių montuotojas -
320052306 Radioelektroninių įrenginių surinkėjo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Radioelektroninių įrenginių surinkėjas -
262052105 Rankinio kalimo kalvio mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Rankinio kalimo kalvis -
261084017 Ratstabdininko mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla -
362034201 Reklamos agento mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Reklamos agentas -
330034201 Reklamos komersanto mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Reklamos komersantas -
440034201 Reklamos komersanto mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Reklamos komersantas -
362034202 Reklamos organizatoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Reklamos organizatorius -
262084029 Riedmenų remonto šaltkalvio mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Riedmenų remonto šaltkalvis -
330052114 Ryšių įrenginių remontininko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Ryšių įrenginių remontininkas -
362052220 Šaldymo įrengimų mašinisto mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras Šaldymo įrengimų mašinistas -
330052209 Šaldymo įrengimų mechaniko mokymo programa Kauno statybininkų rengimo centras Šaldymo įrengimų mechanikas -
330052213 Šaldymo įrengimų operatoriaus mokymo programa Kauno statybininkų rengimo centras Šaldymo įrengimų operatorius -
560052223 Šaldymo kompresorių priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras -
260052244 Šaltkalvio dujų balionų keitėjo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
210052110 Šaltkalvio įrankininko mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Šaltkalvis įrankininkas 30
330052102 Šaltkalvio įrankininko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Šaltkalvis įrankininkas -
210052108 Šaltkalvio mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Šaltkalvis 30
211052108 Šaltkalvio mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Šaltkalvis -
217052108 Šaltkalvio mokymo programa Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras Šaltkalvis 26
262052106 Šaltkalvio mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Šaltkalvis -
210052109 Šaltkalvio remontininko mokymo programa Marijampolės profesinio rengimo centras Šaltkalvis remontininkas 30
262052107 Šaltkalvio remontininko mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Šaltkalvis remontininkas -
362034503 Sandėlininko mokymo programa Viešoji įstaiga "Profesijų spektras" Sandėlininkas -
330034729 Sandėlininko – operatoriaus mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Sandėlininkas – operatorius 9
210058208 Santechniko mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Santechnikas -
262058209 Santechniko mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Santechnikas -
260086105 Šaunamojo ginklo laikymo, nešiojimosi ir panaudojimo savigynai mokymo programa Lietuvos policijos mokykla -
262081403 Sauso drabužių valymo įmonės darbuotojo mokymo programa Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla Sauso drabužių valymo įmonės darbuotojas -
261084030 Savivarčių vagonų operatoriaus mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Savivarčių vagonų operatorius -
330034601 Sekretoriaus mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Sekretorius 501
362034601 Sekretoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Utenos darbo rinkos mokymo centras Sekretorius -
440034601 Sekretoriaus mokymo programa Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras Sekretorius 306
440034604 Sekretoriaus raštvedžio mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Sekretorius raštvedys -
362034602 Sekretoriaus-referento mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Sekretorius-referentas -
210058206 Sienų ir krosnių mūrijimo bei tinkavimo darbų mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Mūrininkas-krosnininkas 37
320084015 Signalizacijos įrenginių ir kontaktinio tinklo elektromonterio mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Signalizacijos įrenginių ir kontaktinio tinklo elektromonteris -
262052108 Šilumos punktus aptarnaujančio šaltkalvio mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno Dainavos darbo rinkos mokymo centras Šilumos punktus aptarnaujantis šaltkalvis -
440052205 Šilumos tiekimo operatoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Šilumos tiekimo operatorius -
262084022 Šilumvežių mašinisto mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Šilumvežių mašinistas -
210054212 Siuvėjo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Siuvėjas 62
211054212 Siuvėjo mokymo programa Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras Siuvėjas 11
267054232 Siuvėjo mokymo programa Smalininkų technologijų ir verslo mokykla Siuvėjas -
320054212 Siuvėjo mokymo programa Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykla Siuvėjas -
330054212 Siuvėjo mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Siuvėjas 153
167054202 Siuvėjo-operatoriaus mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Siuvėjas-operatorius -
262054224 Siuvėjo-operatoriaus mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Siuvėjas-operatorius -
262054226 Siuvimo įmonių sukirpėjo-operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras Siuvimo įmonių sukirpėjas-operatorius -
362054203 Siuvimo įrangos mechaniko mokymo programa Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykla Siuvimo įrangos mechanikas -
267054203 Siuvimo mašinų remontininko mokymo programa Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras Siuvimo mašinų remontininkas -
330034713 Siuvimo verslo organizatoriaus mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Siuvimo verslo organizatorius -
330034723 Siuvimo verslo paslaugų teikėjo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Siuvimo verslo paslaugų teikėjas 64
262021506 Siuvinėtojo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Siuvinėtojas -
210054213 Siuvinių gamintojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Siuvinių gamintojas 140
217054213 Siuvinių gamintojo mokymo programa Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Siuvinių gamintojas 33
320054213 Siuvinių gamintojo mokymo programa Uždarosios akcinės bendrovės "Telšių praktika" dailiųjų amatų mokykla Siuvinių gamintojas -
330054213 Siuvinių gamintojo mokymo programa Švenčionių profesinio rengimo centras Siuvinių gamintojas -
362021302 Skaitmeninių technologijų-internetinių tinklalapių projektuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Skaitmeninių technologijų-internetinių puslapių projektuotojas -
262058210 Skardininko mokymo programa Plungės technologijų ir verslo mokykla Skardininkas -
262052111 Skardininko-ventiliacijos sistemų detalių gamintojo mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla Skardininkas-ventiliacijos sistemų detalių gamintojas -
361072301 Slaugytojo padėjėjo mokymo programa Slaugos darbuotojų tobulinimosi ir specializacijos centras -
260052402 Slėginių indų operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560052403 Slėginių indų priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
262052114 Šlifuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Šlifuotojas -
262084018 SM kategorijos savaeigių mašinų vairuotojo (traktorininko) mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras SM kategorijos savaeigių mašinų vairuotojas (traktorininkas) -
262084020 SM kategorijos savaeigių melioracijos mašinų vairuotojo (traktorininko) mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla SM kategorijos savaeigių melioracijos mašinų vairuotojas (traktorininkas) -
262084017 SM kategorijos savaeigių miškų ūkio mašinų vairuotojo (traktorininko) mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla TR1, TR2 ir SM (miškų ūkio mašinų) kategorijos traktorininkas) -
362034705 Smulkaus verslo paslaugų teikėjo mokymo programa Akmenės rajono suaugusiųjų mokymo centras Smulkaus verslo paslaugų teikėjas -
330034704 Smulkiojo verslo organizatoriaus mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Smulkiojo verslo organizatorius 56
440034704 Smulkiojo verslo organizatoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Smulkiojo verslo organizatorius 301
330034724 Smulkiojo verslo paslaugų teikėjo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Smulkiojo verslo paslaugų teikėjas 739
440034724 Smulkiojo verslo paslaugų teikėjo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Smulkiojo verslo paslaugų teikėjas 363
362076203 Socialinės globos namuose darbuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Socialinės globos namuose darbuotojas -
361076201 Socialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programa Kupiškio technologijos ir verslo mokykla Socialinio darbuotojo padėjėjas -
440076202 Socialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Socialinio darbuotojo padėjėjas 295
330076201 Socialinio slaugytojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Socialinis slaugytojas 130
161076201 Socialinių paslaugų teikėjo mokymo programa Kupiškio technologijos ir verslo mokykla Socialinių paslaugų teikėjas -
440081107 Socialinių paslaugų verslo organizatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Socialinių paslaugų verslo organizatorius 87
210062201 Sodininko ir daržininko mokymo programa Simno žemės ūkio mokykla Sodininkas-daržininkas -
330021305 Spaudos ir pospaudos operatoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Spaudos ir pospaudos operatorius -
330034727 Sporto klubo veiklos organizatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Daugų technologijos ir verslo mokykla Sporto klubo veiklos organizatorius 17
440034714 Sporto klubo veiklos organizatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Sporto klubo veiklos organizatorius 129
210058209 Staliaus mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Stalius 231
211058209 Staliaus mokymo programa Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras Stalius 20
217058209 Staliaus mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Stalius 76
262054305 Staliaus mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Stalius -
330058209 Staliaus mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla Stalius 651
167054305 Staliaus padėjėjo mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Staliaus padėjėjas -
161054303 Staliaus pirminių žinių ir įgūdžių mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras -
210058207 Statybininko mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Statybininkas -
320058207 Statybininko mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Statybininkas -
330058207 Statybininko mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Statybininkas -
440058207 Statybininko mokymo programa Švenčionių profesinio rengimo centras Statybininkas -
330034104 Statybinių medžiagų pardavėjo konsultanto mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Statybinių medžiagų pardavėjas konsultantas -
440034104 Statybinių medžiagų pardavėjo konsultanto mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Statybinių medžiagų pardavėjas konsultantas -
330034705 Statybos verslo organizatoriaus mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Statybos verslo organizatorius -
330034725 Statybos verslo paslaugų teikėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Statybos verslo paslaugų teikėjas 554
440034725 Statybos verslo paslaugų teikėjo mokymo programa Veisiejų technologijos ir verslo mokykla Statybos verslo paslaugų teikėjas 271
210058215 Stogdengio mokymo programa Viešoji įstaiga Amatų mokykla "Sodžiaus meistrai" Stogdengys -
262058211 Stogdengio mokymo programa Plungės technologijų ir verslo mokykla Stogdengys -
325058214 Stogdengio mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Stogdengys -
330058215 Stogdengio mokymo programa Kauno statybininkų rengimo centras Stogdengys -
445054217 Sukirpėjo-konstruktoriaus ir modeliuotojo mokymo programa Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykla Sukirpėjas-konstruktorius 88
445054214 Sukirpėjo-konstruktoriaus mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Sukirpėjas-konstruktorius 33
560086207 Šuliniuose ir kituose požeminiuose statiniuose, uždarose talpyklose vykdomų darbų vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
261084020 Sunkiasvorio sunkvežimio vairuotojo, turinčio teisę vairuoti C kategorijos automobilius mokymo programa Viešoji įstaiga Šiaulių darbo rinkos mokymo centras Sunkvežimio vairuotojas -
260052238 Suskystintų dujų balionų sandėlininko mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560052255 Suskystintų dujų kuro sistemų automobiliuose įrengimo ir eksploatavimo vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos darbo rinkos mokymo centras -
260052241 Suskystintų dujų pilstymo stoties šaltkalvio mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
260052242 Suskystintų dujų pilstymo stoties balionų pildytojo mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
260052240 Suskystintų dujų pilstymo stoties siurblių-kompresorių mašinisto mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
560052254 Suskystintų naftos dujų degalinės aptarnavimo vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260052239 Suskystintų naftos dujų degalinės operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
261052102 Suvirintojo dujomis mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras -
261052103 Suvirintojo elektra mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras -
210052107 Suvirintojo elektra rankiniu būdu mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Suvirintojas elektra rankiniu būdu 161
210052106 Suvirintojo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Suvirintojas -
211052106 Suvirintojo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Suvirintojas 60
320052106 Suvirintojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Suvirintojas 57
330052106 Suvirintojo mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Suvirintojas 488
262081405 Švaros darbuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Šiaulių darbo rinkos mokymo centras Švaros darbuotojas -
361046201 Sveikatos statistiko mokymo programa Slaugos darbuotojų tobulinimosi ir specializacijos centras -
262084019 SZ kategorijos savaeigių žemės ūkio mašinų vairuotojo (traktorininko) mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras SZ kategorijos savaeigių mašinų vairuotojas (traktorininkas) -
330084020 Tarptautinių vežimų vairuotojo ekspeditoriaus mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Tarptautinių vežimų vairuotojas ekspeditorius 233
440084020 Tarptautinių vežimų vairuotojo ekspeditoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Tarptautinių vežimų vairuotojas ekspeditorius 443
330052513 Technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Technikos priežiūros verslo darbuotojas 1738
440052514 Technikos priežiūros verslo organizatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Daugų technologijos ir verslo mokykla Technikos priežiūros verslo organizatorius -
210052118 Technikos šaltkalvio remontininko mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Technikos šaltkalvis remontininkas 218
260052231 Technologinių dujas deginančių įrenginių operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
210052104 Tekintojo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Tekintojas 60
262052109 Tekintojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Tekintojas -
210081406 Tekstilės gaminių priežiūros darbuotojo mokymo programa Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla Tekstilės gaminių priežiūros darbuotojas -
330081409 Tekstilės gaminių priežiūros darbuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Tekstilės gaminių priežiūros darbuotojas -
161021511 Tekstilės rankdarbių gamintojo mokymo programa Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras Tekstilės rankdarbių gamintojas -
320021304 Tekstų rinkėjo ir maketuotojo mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Teksto rinkėjas ir maketuotojas -
440021304 Tekstų rinkėjo ir maketuotojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Teksto rinkėjas ir maketuotojas 16
447021304 Tekstų rinkėjo ir maketuotojo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Teksto rinkėjas ir maketuotojas -
262058212 Termoizoliuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras Termoizoliuotojas -
330058204 Termoizoliuotojo mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Termoizoliuotojas -
262084007 Tiltinių kranų operatoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Alytaus darbo rinkos mokymo centras Tiltinių kranų operatorius -
162058213 Tinkuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras Tinkuotojas -
262058213 Tinkuotojo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Tinkuotojas -
161058212 Tinkuotojo pirminių žinių ir įgūdžių mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno apskrities darbo rinkos mokymo centras -
262084016 TR1 kategorijos traktorių vairuotojo (traktorininko) mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras TR1 kategorijos traktorininkas -
262084071 TR2 kategorijos traktorių vairuotojo (traktorininko) mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras TR2 kategorijos traktorininkas -
262052511 Traktorių ir savaeigių mašinų remonto šaltkalvio mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Traktorių ir savaeigių mašinų remonto šaltkalvis -
330034708 Transporto komersanto mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla Transporto komersantas -
440034708 Transporto komersanto mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Transporto komersantas -
260084031 Transporto priemonių keleiviams vežti vairuotojų periodinio mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras -
260084032 Transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojų periodinio mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras -
330034105 Transporto priemonių pardavėjo-konsultanto mokymo programa Viešoji įstaiga Daugų technologijos ir verslo mokykla Transporto priemonių pardavėjas-konsultantas 22
440034717 Transporto priemonių pardavėjo-konsultanto mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Transporto priemonių pardavėjas-konsultantas -
262084023 Traukinių derintojo mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Traukinių derintojas -
361084013 Traukinių priėmėjo mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla -
262054206 Trikotažo narstytojo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Trikotažo narstytojas -
262054227 Trikotažo susiuvėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Trikotažo susiuvėjas -
440086103 Ugniagesio gelbėtojo mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla Ugniagesys gelbėtojas 50
361086104 Ugniagesybos ir gelbėjimo darbų mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla Ugniagesys gelbėtojas -
261062110 Ūkininkavimo pradmenų mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Jaunasis ūkininkas -
261062102 Ūkininkavimo žinių pagrindų mokymo programa Smalininkų technologijų ir verslo mokykla -
330062101 Ūkininko mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Ūkininkas -
330084017 Vagonų tikrintojo ir remontininko mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla Vagonų tikrintojas ir remontininkas -
361084018 Vagonų tikrintojo remontininko mokymo programa Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla -
561084023 Vairuotojų profesinio mokymo mokytojo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Vairuotojų profesinio mokymo mokytojas -
361084023 Vairuotojų profesinio vairavimo instruktoriaus mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Vairuotojų profesinio vairavimo instruktorius -
261062111 Vaistažolių auginimas mokymo programa Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla -
360086116 Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų, dirbančių su gaisrinėmis automobilinėmis kopėčiomis (keltuvais), turinčiomis lopšį, operatoriaus mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla -
361086117 Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesio gelbėtojo mokymo programa Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokykla Ugniagesys gelbėtojas valstybinėje priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje -
161081401 Valytojo mokymo programa Viešoji įstaiga Šiaulių darbo rinkos mokymo centras Valytojas -
167081404 Valytojo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Valytojas -
261081401 Valytojo mokymo programa Viešoji įstaiga "Profesijų spektras" -
262058223 Vamzdynų klojėjo-montuotojo mokymo programa Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija Vamzdynų klojėjas-montuotojas -
262058214 Vamzdžių klojėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras Vamzdžių klojėjas -
330052116 Vandentiekio mechaniko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Vandentiekio mechanikas -
330052122 Vandentvarkos įrenginių eksploatavimo mechaniko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Vandentvarkos įrenginių eksploatavimo mechanikas -
260052247 Varinių vidaus dujotiekių lituotojo-montuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
560052252 Vartotojų dujų sistemų su dujas deginančiais įrenginiais iki 120 kW galios eksploatavimo vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
560052253 Vartotojų dujų sistemų su įrenginiais iki ir daugiau kaip 120 kW galios eksploatavimo vadovo mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
210052208 Ventiliacijos, oro kondicionavimo sistemų gamintojo ir montuotojo mokymo programa Vilniaus komunalinių paslaugų mokykla Ventiliacijos ir kondicionavimo sistemų montuotojas -
330052208 Ventiliacijos, oro kondicionavimo sistemų gamintojo ir montuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla Ventiliacijos ir kondicionavimo sistemų montuotojas 10
440052208 Ventiliacijos, oro kondicionavimo sistemų gamintojo, montuotojo mokymo programa Aukštadvario žemės ūkio mokykla Ventiliacijos, oro kondicionavimo sistemų montuotojas -
440052209 Ventiliacijos, oro kondicionavimo sistemų gamintojo, montuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla Ventiliacijos, oro kondincionavimo sistemų gamintojas, montuotojas 26
262054205 Verpėjo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Verpėjas -
448034501 Verslo administravimo mokymo programa Viešoji įstaiga Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras Verslo administratorius -
362048201 Verslo įmonių kompiuterininko mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Verslo įmonių kompiuterininkas -
362034703 Verslo organizatoriaus mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Verslo organizatorius -
440034505 Verslo organizatoriaus mokymo programa Kauno statybininkų rengimo centras Verslo organizatorius -
260052245 Vidaus dujotiekių ir įrenginių aptarnavimo šaltkalvio mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
260052301 Vidaus dujotiekių ir įrenginių kontrolės, matavimo prietaisų ir automatikos šaltkalvio mokymo programa Viešoji įstaiga Respublikinis energetikų mokymo centras -
262052211 Vidutinio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinisto mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" Vidutinio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinistas -
560052224 Vidutinio slėgio katilų priežiūros meistro mokymo programa Viešoji įstaiga "Nauja kvalifikacija" -
362081103 Viešbučio administratoriaus mokymo programa Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokykla Viešbučio administratorius -
217081105 Viešbučio darbuotojo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Viešbučio darbuotojas 61
320081201 Viešbučio darbuotojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Viešbučio darbuotojas 50
330081203 Viešbučio darbuotojo mokymo programa Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokykla Viešbučio darbuotojas 394
440081203 Viešbučio darbuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Kelmės profesinio rengimo centras Viešbučio darbuotojas 463
362081104 Viešbučio ekonomo mokymo programa Druskininkų amatų mokykla Viešbučio ekonomas -
262081105 Viešbučio kambarinės mokymo programa Druskininkų amatų mokykla Viešbučio kambarinė -
362081105 Viešbučio kambarinės mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Viešbučio kambarinė -
330081201 Viešbučių ir turizmo kompleksų darbuotojo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Viešbučių ir turizmo kompleksų darbuotojas -
440081201 Viešbučių ir turizmo kompleksų darbuotojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Viešbučių ir turizmo kompleksų darbuotojas -
330081103 Virėjo ir barmeno mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Virėjas-barmenas -
440081103 Virėjo ir barmeno mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Virėjas-barmenas -
217054106 Virėjo ir konditerio mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Virėjas ir konditeris -
320054106 Virėjo ir konditerio mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Virėjas ir konditeris -
330054106 Virėjo ir konditerio mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Virėjas ir konditeris -
320081102 Virėjo ir padavėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Virėjas-padavėjas -
330081102 Virėjo ir padavėjo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Virėjas-padavėjas 41
162081106 Virėjo mokymo programa Akmenės rajono suaugusiųjų mokymo centras Virėjas -
210081104 Virėjo mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Virėjas 104
210081105 210081105 Virėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Kauno mechanikos mokykla Virėjas 30
211081101 Virėjo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Virėjas 64
217081104 Virėjo mokymo programa Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Virėjas 254
262081106 Virėjo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Virėjas -
330081109 Virėjo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Virėjas 2667
262054225 Viršutinių drabužių siuvėjo operatoriaus mokymo programa Marijampolės profesinio rengimo centras Viršutinių drabužių siuvėjas operatorius -
167081101 Virtuvės pagalbinio darbuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga "Profesijų spektras" Virtuvės pagalbinis darbuotojas -
330034202 Vizualinės reklamos gamintojo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Vizualinės reklamos gamintojas 269
440034202 Vizualinės reklamos gamintojo mokymo programa Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Vizualinės reklamos gamintojas 190
262081506 Vyrų kirpėjo mokymo programa Šiaulių profesinio rengimo centras Vyrų kirpėjas -
161021503 Vytelių pynėjo mokymo programa Viešoji įstaiga Klaipėdos darbo rinkos mokymo centras Vytelių pynėjas -
217062202 Želdinių tvarkytojo mokymo programa Alytaus profesinio rengimo centras Želdinių tvarkytojas 15
330062202 Želdinių tvarkytojo mokymo programa Ukmergės technologijų ir verslo mokykla Želdinių tvarkytojas 22
161062202 Želdynų prižiūrėtojo mokymo programa Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras Želdynų prižiūrėtojas -
330058101 Žemės matininko mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio profesinio rengimo centras Žemės matininkas -
210062106 Žemės ūkio gamybos verslo darbininko mokymo programa Zarasų žemės ūkio mokykla Žemės ūkio gamybos verslo darbininkas 47
211062106 Žemės ūkio gamybos verslo darbininko mokymo programa Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla Žemės ūkio gamybos verslo darbininkas 64
217062106 Žemės ūkio gamybos verslo darbininko mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Žemės ūkio gamybos verslo darbininkas -
320062106 Žemės ūkio gamybos verslo darbininko mokymo programa Kupiškio technologijos ir verslo mokykla Žemės ūkio gamybos verslo darbininkas -
330062106 Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo mokymo programa Biržų technologijų ir verslo mokymo centras Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojas 174
440062106 Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojas 115
330052506 Žemės ūkio technikos remontininko mokymo programa Mažeikių politechnikos mokykla Žemės ūkio technikos remontininkas -
361062112 Žirgininko mokymo programa Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla Žirgininkas -
330062107 Žirgininkystės verslo darbuotojo mokymo programa Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla Žirgininkystės verslo darbuotojas 99
210052114 Žirgų kaustytojo mokymo programa Viešoji įstaiga Amatų mokykla "Sodžiaus meistrai" Žirgų kaustytojas -
161062112 Žirgų prižiūrėtojo mokymo programa Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla Žirgų prižiūrėtojas -
161054102 Žuvies ir jūros produktų pirminio apdorojimo mokymo programa Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Žuvies ir jūros produktų apdorotojas -
261054102 Žuvies ir jūros produktų pirminio apdorojimo mokymo programa Šilutės žemės ūkio mokykla -
330062402 Žuvininkystės verslo darbuotojo mokymo programa Šilutės žemės ūkio mokykla Žuvininkystės verslo darbuotojas -