Tapk Studijos.info draugu Facebook socialiniame tinkle.

REGISTRUOTIS Pamiršai?

Brandos egzaminai ir kt

Svečias
Cituoti

Aš mąstau laikyt lietuvių,matematikos,istorijos ir rusų egzaminus,bet nežinau ar išeis juos visus laikyt
Mokytoja istės gali neprileist laikyt egzo,nes nelabai ji mane mėgsta.
Bet man žiauriai reikia istorijos egzamino,reikia mokytis pagaliau;D

Svečias
Cituoti

Aš tai džiaugiuosi jog turiu istorijos mokytoja kuri taiso valstybisnius egzaminus Tai ji mums visokių niuansų papasakoja ir klaidų.
Blemba kaip norėčiau jog egzaminus išlaikyčiau mažiausiai bent jau virš 50proc...

Svečias
Cituoti

bijauu, stosiu i farmacija arba visuomenes sveikata o tu?

Svečias
Cituoti

medicina, odontologija arba farmacija

Svečias
Cituoti

Norėčiau pakalusti, kaip jūs išsirinkote, ką norite studijuoti? Čia labai svarbus klausimas. Aš niekaip negaliu to padaryti, kankinuosi kelis metus :/

Svečias
Cituoti

Aš dar neišsirinkau Tiesiog ėmiau A lygius, kurie man patinka, o paskui gerai peržiūrėjus tas visas profesijas ne toks ir didelis pasirinkimas Na o paskui parodys egzaminų rezultatai ir likimas
Esu bandžius daryti visokius tuos profesinius testus, bet jie man nepadėjo apsispręsti

Svečias
Cituoti

Aš ir norėčiau medicina,bet kuo toliau pasiklausau pasakojimų iš studentų tai noras praeina, nes tie metai, pirmus tris metus išvis kalimas juodas, tempas milžiniškas, konkurencija didžiulė, mokamas mokslas brangus. O ypač faina būtų jeigu po 3 metų išleki iš universiteto dėl konkurencijos, daug tokių atvejų... Rezidencija irgi sunku, bet atlyginimai jau neblogi gauna 1500-2000Lt tai sakyčiau kaip studentui neblogai, bet aišku dirbi- mokaisi sunku, bet noras visada bus stipresnis.
Jeigu įstočiau į mediciną, tai ją baigus norėčiau studijuoti Teismo medicina, traukia mane toks darbas, bet man rodos šiuo metu tai svjonės ir nemanau ar lįsiu aš į visa šitą reikalą.

Svečias
Cituoti

Tai va dėl medicinos, man ir baisus tas tempas, na bet jei sugebi įstoti, tai gal išeis ir mokytis ten
Nes išties visos tos studijos sunkios

Svečias
Cituoti

Sveikos merginos, as ruosiuosi laikyti istorija, lietuviu ir anglu, ir zadu stoti i baudziamaja teise ir kriminalogja arba politologija ir tarptautinius teises, tad dar galvoju, bet tikrai rinksiuos tarp siu dvieju krypciu

Svečias
Cituoti

Ir tiek ta pati odontologija, du metus mokaisi beveik tą patį ką ir medicinos studentai

Svečias
Cituoti

As net neisivaizduoju kur stosiu, nes minciu visur yra, bet noreciau laikyti, matematika, lietuviu, anglu, istorija biologija ir daile ar muzika, net neisivaizduoju

Svečias
Cituoti

Neisivaizduoju nei ka laikyti, nei kur stoti Pasimetus esu visiskai

Svečias
Cituoti

Kiek girdėjau tai gauna minimalų atlyginimą

Svečias
Cituoti

Elzbietav , kur zadi stoti tokius nelabai suderinamus dalykus laikant?

Svečias
Cituoti

Elzbietav nepatarčiau tiek daug egzaminų laikyti, nebent bijai neišlaikyti
Manau geriausiai maximum laikyti 3 egzaminus, nes taip susikaupsi tik ties tais dalykais, kurių reikia ir geriau pasiruoši