Tapk Studijos.info draugu Facebook socialiniame tinkle.

REGISTRUOTIS Pamiršai?

Brandos egzaminai ir kt

Svečias
Cituoti

Aš žadu laikyti biologiją, chemiją ir aišku lietuvių, pastarosios egzamino labiausiai bijau :/ O šiaip dabar mokaus chemiją per vasarą, vėliau planuoju biologiją Ir plius kai dabar tokie orai, pats tas mokytis

Svečias
Cituoti

Aš irgi kitąmet turiu laikyti egzaminus, bet dar nežinau, kuriuos laikysiu, nes visiškai nežinau, kur noriu stoti. A lygiu mokinuosi lietuvių, anglų, matemtiką, istoriją ir fiziką. Siaubas siaubas, kaip mane graužia, kad nežinau, ko noriu

Svečias
Cituoti

kas žada laikyti matematiką galiu labai pigiai perleisti dauuuug knygų ruoštis (su atsakymais, kai kurios su sprendimais)

Svečias
Cituoti

Beje fenddi kur tu žadi stoti?

Svečias
Cituoti

Kaip jau laikiusi egzaminus duosiu patarima- jokiu budu vasara nesimokykit! Jei nuo pat mokslo metu stropiai i viska ziuresit, jums to laiko dar ir per akis bus.. O vasara reikia ilsetis, o taip pat is patirties galiu pasakyti, kad poilsis smegenims ypac svarbus dalykas.. Sekmes abiturientes

Svečias
Cituoti

kokios šaunuolės tos, kurios per vasarą mokos.. aš visus metus dūrą stumdžiau, mokiaus porai dienų iki egzų likus. nedarykit taip.

Svečias
Cituoti

Laikysiu istorija, matematika, anglų ir lietuvių. Manau, kad tokiam dalykui kaip istorijai reikia laaabai daug laiko, tai iš anksto prisirinkau biški knygelių, planuoju darytis konspektus, nes kitais metais tokiems dalykams žadam skirti mažai laiko, mokysimės spęsti dokumentus:/ O ką planuojat rašyti iš lietuvių, interpretacija ar samprotavimą?

Svečias
Cituoti

Na tai ir nereiškia kad reikia mokytis ištisą dieną, bet kai neturi ką veikti vasarą, tai manau nepakenks porą valandų skirti mokslui, nei ištisą dieną būti prie pc ar tv

Svečias
Cituoti

Interpretaciją žadu

Svečias
Cituoti

Aš tai labai bijau lietuvių egzo, nors lietuvių geriausiai sekas. Tai per vasarą pasižadėjau perskaityt visas knygas,iš mokytojos sąrašo, nors šiaip to nedarau Beje pas mus daug mokytojų sako kad mūsų egze bus interpretacija iš B.Sruogos "Dievų miško" O šiaip, pažiūrėjus į sąrašą kiek autorių reikia mokėt, baisu daros

Svečias
Cituoti

lengvi tie egzaminai, neverta nuo vasaros ruoštis. jei mokykloj netinginiauji ir neesi ir žioplų - tai geri rezultatai garantuoti.

Svečias
Cituoti

tai be abejo, egzaminai skirti eiliniam abiturientui, o ne proto bokštams bet pastangų reikia įdėt

Svečias
Cituoti

Kodėl mano, kad B.Sruoga ? Kažin ar jau pradėjo ruošti 2012 egzaminus
Na aš pati jaučiu, kad turiu spragų, pvz chemijoje, nors ir dalyvauju olimpiadose, bet nesijaučiu stipri

Svečias
Cituoti

Na iš laikyti gal ir gali eiliniai abiturientai, bet aš turiu tikslą visus egzus mažiausiai 80+

Svečias
Cituoti

Ir aš kitąmet laikau egzaminus istorija, lietuvių, biologija ir chemija , galbūt anglų. Mokausi ir vasarą ypač chemiją kuri sekasi kiek sunkiau, bei lietuvių skaitau knygas, skaitau interpretacijas, teksto suvokimo užduotis. Žodžio per vasarą stengiuosi pasikartoti tuos dalykus kurie sunkiau sekėsi 11 klasės kurse, o nuo Liepos vidurio pradėsiu mokytis dar rimčiau anglų kalbą... Bet šiaip aš visai nesijaučiu kaip dviliktokė, o ypač pasiruošus studentauti, nes net neįsivaizduoju kur stoti, ką veikti gyvenime.