Tapk Studijos.info draugu Facebook socialiniame tinkle.

REGISTRUOTIS Pamiršai?

Brandos egzaminai ir kt

Svečias
Cituoti

Sveiki, ar yra būsimų abiturienčių? : ) Ar jau galvojate ką laikysite?

Svečias
Cituoti

apie vasara galvokit, dar juk visi metai iki tu egzaminu

Svečias
Cituoti

yra laikysiu lietuviu k., biologija, matematika, chemija

Svečias
Cituoti

aš laikysiu kitais metais lietuvių, istoriją ir matematiką. taip pat vasarą savarankiškai mokausi istoriją ir vaikštau papildomai mokytis matematikos.

Svečias
Cituoti

jei net per vasara mokinates, tikrai bus labai geri rezultatai sekmes siekit savo tikslo ir istokit kur tik norit

Svečias
Cituoti

Šaunuolės merginos, kad ruošiatės iš anksto Tai tik į naudą, juk dirbate dėl savęs Sėkmės ir kantrybės

Svečias
Cituoti

Aš laikysiu anglų,istoriją,lietuvių ir tikriausiai dailę ;p Manau,kad vasarą negalima visiškai užmiršt mokslų, nors pati dar nesimokiau,bet nesunku bus gulint prie jūros paskaitinėt sąsiuvinius,pasikartot :p

Svečias
Cituoti

kur planuojat stot? )

Svečias
Cituoti

fenddi į psichologiją.

Svečias
Cituoti

Aišku žinau ką laikysiu - Lietuvių k., Anglų k. ir Istoriją. O kur stosiu tiksliai nežinau, nes studijų programų daug , o info apie jas - mažai

Svečias
Cituoti

o aš matematikos. tačiau man jau geriau per šią vasarą ir ateinančius metus daug dirbti, kad ją išmokčiau ir įstočiau ten, kur noriu. o ne stoti bet kur ir visą gyvenimą dirbti nemėgiamą darbą.

Svečias
Cituoti

Aš vasarai pasiruošiau knygų istorijos, nes ji nelabai sekas , bet dar nepradėjau

Svečias
Cituoti

Nepersistenkit vasarą, nes pamatysit, per ateinančius 9 mėnesius mokykloj neturėsit nei jėgų, nei noro mokytis Iš patirties sakau

Svečias
Cituoti

As laikysiu Lietuvių k., Matematiką, Biologoją. Vasarą noriu pailsėti o tada kibti i mokslus.

Svečias
Cituoti

gangstere, labai rekomenduočiau Reginos Juozokienės konspektų knygą "Lietuva ir pasaulis". Yra dvi dalys. Ten visų temų konspektai, pažymėti svarbiausi veikėjai, gale knygos yra chronologine tvarka surašytos įvykių datos. palyginama kas tuo metu vyko Lietuvoje ir kas pasauly. man superinė ta knyga. išmokstu tą konspektą ir papildomai dar paskaitau tas knygas, kurias siūlo mokyklos biblioteka. ;}